top of page

ŚWIAT KOLORÓW
GLYNT SHADOWS

GLYNT SHADOWS to farby trwałe i intensywne. Ten wyjątkowy, inteligentny system koloryzacji składa się zaledwie z 71 różnych, mieszalnych odcieni, które otwierają nieskończony świat kreatywnej koloryzacji. Szczególnie łagodne formuły delikatnie farbują włosy, nie uszkadzając ich i tworzą wyraziste, długotrwałe efekty kolorystyczne z niezwykłym, satynowym połyskiem. To sprawia, że koloryzacja włosów jest prawdziwym przeżyciem.

beauty_shadows_m.jpg
bg_trenner_shadows-.jpg
packshot_shadows_neu_test1.png

WIĘKSZA INDYWIDUALNOŚĆ

System koloryzacji GLYNT SHADOWS oferuje maksymalną wolność i indywidualizm. W wyjątkowym systemie uzupełniają się intensywne tonacje GLYNT SHADOWS i farby do włosów GLYNT SHADOWS+. Wszystkie odcienie mogą być ze sobą dowolnie mieszane – nie wyznaczony standard, lecz własna fantazja określa wynik farbowania. Kreatywność jest miarą indywidualności koloryzacji.

BLASK &
TRWAŁOŚĆ

Farby do włosów GLYNT SHADOWS ujmują przejrzystością swoich odcieni. Czy to jasne odcienie blondu, wyraziste modne odcienie czy pełne wyrazu odcienie naturalne: farby do włosów GLYNT SHADOWS+ łączą silne właściwości kryjące, długie utrzymanie się na włosach i niezwykłą intensywność koloru.

EKONOMICZNIE NIE DO POBICIA

Glynt to marka salonów fryzjerskich. Twój sukces to nasz sukces. Nie musisz tylko osiągnąć dobrej sprzedaży dzięki zabiegom, możesz zarabiać pieniądze po prostu używając farb GLYNT. Z GLYNT SHADOWS możesz zaoszczędzić połowę  produktu podczas koloryzacji! 

bg_trenner_shadows-.jpg
packshot_shadows_farbkarte_neu_m.png

FASCYNUJĄCE 
ŚWIATY KOLORÓW

Nowy kolor dla każdego modnego odcienia - to było kiedyś. Paleta kolorów GLYNT SHADOWS zawiera więcej odcieni niż jakakolwiek inna paleta kolorów. Wiele z odcieni nie jest dostępnych na półce jako gotowy kolor, ale są możliwe do odtworzenia przez proste mieszanki. Skutkuje to wyjątkowo kompaktową gamą, która jest równie łatwa do przełożenia na włosy. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
GLYNT SHADOWS?

Zapytaj o produkty naszego doradcę lub zadzwoń do nas: +48 533 309 065 lub wyślij nam e-mail: info@ekf24.pl

bottom of page