top of page
bg_beauty-farbe_01.jpg

GLYNT SHADOWS PERMANENTNE
KOLORY
& INTENSYWNE ODCIENIE SOFT-PERMANENTNE

GLYNT SHADOWS to farby trwałe i intensywne. Ten wyjątkowy, inteligentny system koloryzacji składa się zaledwie z 71 różnych, mieszalnych odcieni, które otwierają nieskończony świat kreatywnej koloryzacji. Szczególnie łagodne formuły delikatnie farbują włosy, nie uszkadzając ich i tworzą wyraziste, długotrwałe efekty kolorystyczne z niezwykłym, satynowym połyskiem. To sprawia, że koloryzacja włosów jest prawdziwym przeżyciem.

packshot_00_shadows-gruppe-1.png

POŁYSK I TRWAŁOŚĆ

Receptury GLYNT SHADOWS oparte są na bazie ochronnych lipidów roślinnych i jak najniższej wartości pH. W połączeniu pielęgnacyjnego GLYNT SHADOWS Energizer z intensywnymi tonacjami GLYNT SHADOWS powstają wyjątkowe efekty kolorystyczne. Włosy nabierają promiennej głębi i niezapomnianego uczucia jedwabiu w dotyku.

Kopia Zrzut ekranu 2019-10-25 o 15.43.07

TRWAŁOŚĆ I BLASK

Farby do włosów GLYNT SHADOWS ujmują przejrzystością swoich odcieni. Czy to jasne odcienie blondu, wyraziste modne odcienie czy pełne wyrazu odcienie naturalne: farby do włosów GLYNT SHADOWS+ łączą silne właściwości kryjące, długie utrzymanie się na włosach i niezwykłą intensywność koloru.

FASCYNUJĄCE ŚWIATY KOLORÓW

Najlepsza droga do zrozumienia pragnień koloryzacji. GLYNT SHADOWS paleta kolorów prezentuje ponad 130 pasemek kolorystycznych, które dzielą się na 9 imponujących światów kolorów.

packshot_00_shadows-farbkarte_2x_02_cce0
ruda.jpg

BEZGRANICZNA KREATYWNOŚĆ

System koloryzacji GLYNT SHADOWS oferuje Państwu maksymalną wolność i indywidualizm. W wyjątkowym systemie uzupełniają się intensywne tonacje GLYNT SHADOWS i farby do włosów GLYNT SHADOWS+. Wszystkie odcienie mogą być ze sobą dowolnie mieszane – nie wyznaczony standard, lecz własna fantazja określa wynik farbowania. Państwa kreatywność jest miarą indywidualności Państwa koloryzacji.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

GLYNT SHADOWS?

Zapytaj o produkty naszego doradcę lub zadzwoń do nas: +48 533 309 065 lub wyślij nam e-mail: info@ekf24.pl

bottom of page