Zrzut ekranu 2019-10-25 o 10.57.18.png

OPTYMALNE UZUPEŁNIENIE DLA PERFEKCYJNEGO KOLORU

Każdy kolor włosów jest szyty na miarę, ponieważ różne techniki koloryzacji, odcienie docelowe i cechy włosów wymagają bardzo indywidualnych przepisów. GLYNT oferuje dodatkowo produkty, które są niezbędną pomocą dla optymalnego efektu koloryzacji włosów.

ENERGIZER

GLYNT Energizer jest bardzo odżywczym oksydantem opracowanym specjalnie do formuły intensywnego odcienia GLYNT SHADOWS. GLYNT Energizer może być stosowany do szczególnie delikatnych roznaśnień lub rozjaśniania w połączeniu z MAGNUM Blond i PLATINUM Blond. 

CREAM OXYD

CREAM OXYD to stabilne emulsje o właściwościach odżywczych, które idealnie dopasowują się do kolorów GLYNT SHADOWS Intensive Tint lub GLYNT SHADOWS+ Color Hair. CREM OXYD jest dostępny w wersjach 3%, 6%, 9% i 12%.

SHADOWS COLOUR EX

W obszarze konturu czasami dochodzi do lekkiego zabarwienia skóry. Mogą również wystąpić kolorowe plamy na tekstyliach. COLOUR Ex delikatnie i szybko usuwa resztki tego koloru ze skóry i materiału. 

THICKENER ADDITIVE

Zagęszczacz, dodatek zagęszcza mieszany kolor lub preparat wybielający. Szczególnie przydatny podczas jaśniejszych koloryzacji, ponieważ powoduje, że preparat nie rozlewa się w niepożądane miejsca. Wiele technik koloryzacji również wymaga lepkich formuł. Dzięki temu zagęszczaczowi możesz ustalić żądaną lepkość w kilka sekund. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.