Idealne uzupełnienie koloryzacji

Każdy kolor włosów jest szyty na miarę, ponieważ różne techniki farbowania, odcienie docelowe i cechy włosów wymagają bardzo indywidualnych przepisów. GLYNT oferuje dodatkowe produkty, które są niezbędną pomocą dla optymalnego efektu barwienia włosów.

ZAGĘSZCZACZ Dodatek zagęszcza mieszany przepis na barwnik lub środek wybielający. Szczególnie w Hellerfärbungen pożądane jest pogrubienie przepisu kolorystycznego. Wiele technik kolorystycznych, takich jak techniki pasm odręcznych, wymaga lepkich preparatów. Dzięki temu zagęszczaczowi receptur możesz ustawić żądaną lepkość w kilka sekund.  

W obszarze konturu czasami dochodzi do lekkiego zabarwienia skóry. Mogą również wystąpić kolorowe plamy na tekstyliach.  COLOUR Ex delikatnie i szybko usuwa resztki tego koloru ze skóry i tekstyliów. 

GLYNT Energizer jest bardzo odżywczym oksydantem opracowanym specjalnie do formuły intensywnego odcienia GLYNT SHADOWS. GLYNT Energizer może być również stosowany do szczególnie delikatnych rozjaśnień lub rozjaśniania w połączeniu z PLATINUM Blond i MAGNUM Blond.

CREAM OXYD to stabilne emulsje o właściwościach odżywczych, które idealnie dopasowują się do masy kolorów GLYNT SHADOWS Intensive Tint lub GLYNT SHADOWS + Color Hair. CREAM OXYD jest dostępny w wersjach 3%, 6%, 9% i 12%.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.