top of page
00_farbzubehoer_NEU_m-.jpg

IDEALNE POŁĄCZENIE

Każde farbowanie włosów jest doskonale dopasowane, ponieważ różne techniki farbowania, docelowe tony i jakość włosów wymagają całkowicie indywidualnych receptur. GLYNT oferuje trzy specjalne produkty dodatkowe, które są nieodzowny mi narzędziami do uzyskania optymalnego efektu farbowania SHADOWS.

ENERGIZER

Aktywator GLYNT jest niezwykle pielęgnacyjnym oksydantem, który jest przeznaczony specjalnie do opracowania receptury intensywnych tonacji GLYNT SHADOWS. Aktywator GLYNT może być stosowany również dla niezwykle delikatnych pasemek lub rozjaśniania włosów w kombinacji z odcieniami PLATINUM Blond i MAGNUM Blond.
 

Użycie: Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie stosowania GLYNT SHADOWS zawarte są w broszurze produktu.

packshot_03_energizer_02.png

CREAM OXYD

GLYNT SHADOWS są farbami do włosów. Ich zaletą jest świetny dobór kolorów z zachowaniem maksymalnej ochrony włosów. Farby do włosów GLYNT SHADOWS przekonują swoimi niezwykle silnymi odcieniami. Umożliwiają wyraziste refleksy i nadają się do rozjaśniania o maksymalnie 5 tonów.
 

Użycie: farby do włosów GLYNT SHADOWS zmieszać w proporcji 1:1 z oksydantem w kremie o stężeniu 6%, 9% lub 12% i nanieść na suche włosy. Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie stosowania GLYNT SHADOWS zawarte są w broszurze produktu.

packshot_04_cream-oxyd_01.gif

SHADOWS COLOUR EX

W obszarze konturów dochodzi czasami do lekkiego zabarwienia skóry. Plamy z farby mogą występować również na odzieży. SHADOWS Colour Ex delikatnie i szybko usuwa pozostałości farby ze skóry i odzieży.
 

Użycie: po zmyciu mieszanki farby z włosów nanieść SHADOWS Colour Ex za pomocą bawełnianego płatka na zabarwione partie skóry lub odzieży, pozostawić krótko do działania, a następnie usunąć rozpuszczone substancje barwiące. Nie stosować do dekoloryzacji włosów!

packshot_05_colour-ex_02.png

THICKENER ADDITIVE

Dodatki zagęszczające zagęszczają recepturę produktu przeznaczonego do farbowania lub rozjaśniania. Efekt zagęszczenia receptury pożądany jest zwłaszcza w przypadku rozjaśniania.
 

Użycie: na każde 10 gramów rozrobionej mieszanki do farbowania lub rozjaśniania dodać 1 kroplę zagęszczacza. Następnie dobrze wymieszać.

packshot_thickeneradditive.png
bottom of page