LEASING NA TOWAR WRAZ Z REGAŁEM*

*regał jest opcją dodatkową

Chcesz wprowadzić profesjonalną odsprzedaż naszych produktów w salonie ale nie masz gotówki aby stworzyć taki zestaw? Nie ma problemu. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy nasze wewnętrzne finansowanie takiego projektu. 

Zamawiasz towar do odsprzedaży razem z ekspozytorami, ulotkami, stojakami i wszelkimi innymi niezbędnymi materiałami marketingowymi aby stworzyć profesjonalną odsprzedaż w swoim salonie.

Nasza firma zaproponuje Ci leasing na Twój zakup i rozłożymy na go na dogodne raty, nawet na 2 lata. Nie potrzebujesz przedstawiać nam żadnych zaświadczeń czy dokumentów. Nie wymagamy żadnej biurokracji. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a cały zestaw trafia do Ciebie w 48 godzin od dnia podpisania umowy.

Oferujemy atrakcyjne warunki kredytowe bez zaświadczeń z ZUS, US ani innych instytucji. To wspaniała i prosta oferta naszej firmy specjalnie dla Ciebie! Zacznij odsprzedawać profesjonalne produkty w swoim salonie i zwiększaj swoją zyskowność, a inwestycję spłacaj w dogodnych ratach miesięcznych.

DLACZEGO WARTO?

- zero ryzyka

- nie wymagamy dokumentacji finansowej

- decyzja już w 24 godziny

- zestaw u Ciebie w salonie w 48 godzin

- prosty i zrozumiały system ratalny

- kredyt udzielany przez nas a nie przez Bank

- wsparcie naszego doradcy handlowego

- szybki rozwój dla Twojego salonu

- stała, pewna marża na produktach

- niemieckie, wegańskie produkty najwyższej jakości

 

Potrzebujesz więcej informacji  Chcesz zacząć współpracę? Zadzwoń do najbliższego Ciebie doradcy handlowego: LISTA DORADCÓW

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.