WILGOĆ I PIELĘGNACJA TWOICH WŁOSÓW

Jasne i zdrowe włosy są jak diament: efektowne i piękne. Aby utrzymać zdrową strukturę, włosy potrzebują produktów nawilżających. Seria HYDRO została specjalnie zaprojektowana do tego celu: wyjątkowo łagodny szampon, odżywka bez spłukiwania i błyszcząca emulsja zapewnią im nawilżenie i pielęgnację. 

Ekstrakty z egzotycznych owoców, jakimi są australijskie brzoskwinie i dzikie limonki oraz pestki akacji chronią i regenerują włosy, zapewniając im przy tym dużo wilgoci. Włosy zyskują efektowny połysk, jedwabisty dotyk i lekką pełnię. Produktom HYDRO towarzyszy przyjemnie lekki, kwiatowo-owocowy zapach. 

HYDRO WITAMIN SHAMPOO

​HYDRO Vitamin Shampoo to szampon nawilżający na każdy dzień. Szczególnie łagodna formuła jest idealna dla zdrowych włosów, do częstego mycia, dla sportowców i dzieci. Trawa morska, bogata w witaminy, białka i ich aminokwasy, również chronią i odżywia skórę głowy. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego.

 

Stosowanie: niewielką ilość równomiernie rozprowadzić na mokrych włosach, pozwolić na chwilę wchłonąć, zemulgować, a następnie dokładnie spłukać.

​HYDRO Vitamin Lotion to nawilżająca odżywka bez spłukiwania na co dzień, szczególnie do włosów, które nie miały do tej pory do czynienia z zabiegami chemicznymi. Witamina B5 nadaje włosom dodatkową powłokę. W salonie ta odżywka jest idealna jako kompensacja struktury dla długości i końcówek przed koloryzacją.

 

Stosowanie: Po umyciu szamponem równomiernie spryskaj wilgotne włosy, nie spłukuj. 

HYDRO WITAMIN LOTION

​HYDRO Vitamin Rinse to emulsja nawilżająca do użycia codziennego i do każdego rodzaju włosów. Trawa morska wyraźnie wzmacnia włosy. 

 

Stosowanie: po umyciu szamponem wmasuj porcję wielkości orzecha włoskiego na mokre, wilgotne włosy od nasady aż po końcówki. Po krótkim czasie reakcji dokładnie zemulguj i spłucz. 

HYDRO WITAMIN RINSE

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.