WILGOĆ I PIELĘGNACJA KAŻDEGO WŁOSA

Jasne i zdrowe włosy są jak diament: efektowne i piękne. Aby utrzymać zdrową strukturę, włosy potrzebują produktów nawilżających. Seria HYDRO została specjalnie zaprojektowana do tego celu: wyjątkowo łagodny szampon, odżywcza odżywka bez spłukiwania i błyszcząca pielęgnacja włosów zapewniają im nawilżenie i pielęgnację.

SZAMPON WITAMINOWY HYDRO

HYDRO Vitamin Shampoo to szampon nawilżający na każdy dzień. Szczególnie łagodna formuła jest idealna dla zdrowych włosów, do częstego mycia, dla sportowców i dzieci. Trawa morska, bogata w witaminy, białka i ich aminokwasy, również chronią

 i odżywia skórę głowy. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego.

Zastosowanie: niewielką ilość równomiernie rozprowadzić na mokrych włosach, pozwolić na chwilę wchłonąć, zemulgować, a następnie dokładnie spłukać.

ODŻYWKA WITAMINOWA 

HYDRO

HYDRO Vitamin Lotion to nawilżająca odżywka bez spłukiwania na każdy dzień, szczególnie do włosów nietraktowanych chemicznie. Witamina B5 nadaje włosom dodatkowe ciało. W salonie ta odżywka jest idealna jako kompensacja struktury dla długości i końcówek przed odpowiednim kolorem lub falistymi zabiegami. 

Zastosowanie: Po umyciu szamponem równomiernie spryskaj suche włosy, nie spłukuj.

MASKA WITAMINOWA HYDRO

HYDRO Vitamin Rinse to emulsja nawilżająca do każdego dnia i każdego rodzaju włosów. Trawa morska wyraźnie wzmacnia włosy. 

Zastosowanie: Po umyciu szamponem wmasuj porcję wielkości orzecha włoskiego w mokre, wilgotne włosy od nasady aż po końcówki. Po krótkim czasie reakcji dokładnie zemulguj i spłucz.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.