top of page
HYDRO

DUŻO
NAWILŻENIA
DLA KAŻDEGO RODZAJU 
WŁOSÓW

Każdy włos może tolerować dodatkową dawkę nawilżenia. Właśnie dlatego seria HYDRO o delikatnej recepturze skierowana jest do wszystkich rodzajów włosów. W szczególności dwa aktywne składniki zapewniają piękne, jędrne i zdrowe włosy: z jednej strony bogate w minerały wodorosty, z drugiej aloes. Liście tropikalnej rośliny leczniczej składają się w ponad 90 procentach z wody. Razem wodorosty i aloes dosłownie zalewają włosy wilgocią.

beauty_hydro_NEU_m.jpg
bg_pflege_hydro_3-scaled.jpg

HYDRO SHAMPOO

Najpierw rozprowadź niewielką ilość HYDRO SHAMPOO na mokre włosy. Łagodna, nawilżająca formuła z aloesem i trawą morską sprawia, że szampon nadaje się codziennego mycia włosów.

HYDRO CONDITIONER

HYDRO CONDITIONER to kolejny krok w stronę nawilżenia włosów. Delikatną, a zarazem odżywczą formułę nakłada się na włosy po ich umyciu i ponownie spłukuje. Odżywka działa rewitalizująco i wzmacniająco, a włosy stają się gładsze i jedwabiste. Zapewnia to głównie trawa morska, która jest bogata w białka i minerały. Czas aplikacji: 2-5 minut.
packshot_hydro-conditioner.png
HYDRO Shot do zabiegu pielęgnacyjnego w salonie. Odżywczą piankę pielęgnacyjną nakłada się na włosy przed strzyżeniem, działa podczas strzyżenia i nie spłukuje się. Dzięki temu produkt działa
w pełni, zapewniając włosom dodatkowe nawilżenie.

HYDRO SHOT

packshot_hydro-shot_.png
Wyciąg z aloesu zawarty w HYDRO CARE SPRAY znacząco zwiększa poziom nawilżenia włosów. Włosy czerpią również korzyści z wielu witamin zawartych w aloesie, takich jak witamina B3. Kwaśne pH zamyka powierzchnię włosów, a ich rozczesywanie staje się łatwiejsze. Włosy nabierają nowego blasku.

HYDRO CARE SPRAY

packshot_hydro-care-spray.png
packshot_hydro-shampoo1.png

ŁAGODNE

NAWILŻENIE

00_pflege_01_hydro_square.jpg
bg_parallax_hydro_water.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page