top of page

ICE BLOND

PROMIENNY I PIĘKNY
BLOND

Odśwież, pielęgnuj lub neutralizuj: wymagania wobec serii pielęgnacyjnych do włosów blond są wysokie. Nic dziwnego, ze wszystkich kolorów włosy blond najbardziej wymagają pielęgnacji – niezależnie od tego, czy są naturalne, rozjaśniane czy farbowane. Blond jest zawsze modny, o ile kolor nie blaknie i nie ma niepożądanych żółtawych refleksów. Zadanie serii ICE BLOND jest zatem jasne: naprawia strukturę włosów bez ich obciążania i zapewnia blondynce dokładnie taką pielęgnację, jakiej potrzebuje. Chłodne barwniki przyczyniają się do utrzymania i odświeżenia jasnych odcieni blond oraz do neutralizacji ciepłych odcieni blond.

beauty_m_ice-blond.jpg
packshot_ice-blond-shampoo-.png

VOLUME ENERGY SPRAY

Dzięki barwnikowi ultrafioletowemu ICE BLOND SHAMPOO działa w szczególności przeciwko niechcianemu żółtemu zabarwieniu i sprawia, że ​​białe lub siwe włosy znów lśnią, nie uszkadzając ich ani nie obciążając. 

Najpierw wmasuj niewielką ilość szamponu w wilgotne włosy. Pozostawić na około 3 minuty, następnie dokładnie spłukać. Drugi szampon wzmacnia
efekt cieniowania.

ICE BLOND SHAMPOO

packshot_ice-blond-mask_.png
ICE BLOND MASK to intensywna pielęgnacja koloryzująca do wszystkich odcieni blond oraz włosów siwych. Delikatnie pielęgnująca emulsja nadaje włosom lodowaty kolor i sprawia, że ​​chłodny blond lśni przez długi czas.

Po umyciu szamponem równomiernie rozprowadź maskę na wilgotnych włosach na całej długości i na końcach. Pozostawić na około 10 minut, następnie dokładnie spłukać.

ICE BLOND MASK

ZIMNY,

ZIMNIEJSZY,
ICE BLOND

00_pflege_11_ice-blond_square.jpg
bg_parallax_ice-blond.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page