ODŚWIEŻAJĄCE SZAMPONY W PIANCE

Czasami duże znaczenie mają delikatne odcienie. W kolorze włosów niewielka, niechciana barwa koloru może znacznie wpłynąć na ogólny wygląd koloru włosów i zakłócić go.

Jasna biel i chłodna skandynawska blondynka to odcienie, które są szczególnie wrażliwe. Na przykład szybko nabierają żółtawego odcienia od światła słonecznego, które zakłóca piękny obraz w dłuższej perspektywie.


MANGALA No Yellow Shampoo przeciwdziała żółtym refleksom, ale delikatnie.
MANGALA Stones Shampoo to tajna broń, która ukrywa pierwsze białe i siwe włosy naturalnie i dyskretnie, także u mężczyzn .

Na poparcie blond profesjonalisty przedstawiamy nowy, natychmiastowo matujący szampon pigmentowy: MANGALA NO YELLOW SHAMPOO INTENSE. Nowa wersja INTENSE jest znacznie bardziej napigmentowana niż znany szampon w piance i zaprojektowana wyłącznie do stosowania w salonie. Jest to szampon, który nie wysusza włosów. Dla jasnych odcieni z efektem wow - stworzonych przez profesjonalistę! Skuteczna siła niuansowania Schnella-Mattiera działa przeciw niechcianym ciepłym refleksom i imponuje intensywnym, natychmiastowym efektem. Szampon można nakładać bezpośrednio na kolory, rozjaśnianie lub wybielanie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby klient oczekiwał wyjątkowo chłodnych kolorów w ciągu kilku sekund, bezpośrednio po zabiegu rozjaśniania i bez długiego czasu ekspozycji. 

na zdjęciu poniżej widać różnicę pomiędzy Mangala w piance a INTENSE:

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.