top of page
die-marke_beauty_.jpg

ROZUMIEMY WŁOSY

Jeśli chcesz zadbać o włosy i zachować je zdrowe, musisz zrozumieć czego potrzebują. W GLYNT łączymy to, co najlepsze w naturze i nauce. Z pasją, wieloletnim doświadczeniem i intensywnymi badaniami tworzymy produkty do włosów i skóry głowy, które inspirują zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników salonów fryzjerskich.

BARDZO BLISKO

GLYNT - wywodzący się ze staroniemieckiego - oznacza "połysk" i reprezentuje piękne włosy. GLYNT postrzega się jako profesjonalna marka polecana przez najlepszych fryzjerów.  Przecież nigdzie nie ma takiej wiedzy w zakresie porad dotyczących pielęgnacji włosów, jak w salonie. Nie trzeba dodawać, że nasze produkty sprzedajemy za pośrednictwem fryzjerów dbających o jakość. W tworzenie serii od zawsze aktywnie uczestniczyli profesjonaliści z salonu. Dlatego kosmetyki do włosów GLYNT  są niezwykle innowacyjne. W ten sposób spełniają wysokie wymagania zespołów salonowych i spełniają życzenia wymagających klientów salonów fryzjerskich. 

bg_trenner_relaunch-deign_parallax_test.

TRADYCJA SPOTYKA SIĘ Z WIZJĄ

Ponad 15 000 salonów fryzjerskich pracuje obecnie z produktami GLYNT, a także sprzedaje je do użytku domowego. Hans Conzen Kosmetik GmbH stoi za marką GLYNT. Jesteśmy północnoniemiecką firmą rodzinną z ponad 50-letnią historią. Po założeniu, początkowo wytwarzane były jedynie kosmetyki do skóry głowy. Z biegiem czasu produkty GLYNT zaowocowały pełną gamą kosmetyków premium. Wszystkie receptury GLYNT zostały pierwotnie opracowane w Szwajcarii. Dla jeszcze intensywniejszych kompetencji badawczych, dział rozwoju stał się w międzyczasie integralną częścią lokalizacji firmy na północ od Hamburga.

die-marke_building_m.jpg
bottom of page