Dzięki produktom NUTRI można łatwo czesać nawet naturalnie falowane lub suche włosy. W szamponie NUTRI Oil Shampoo tłoczony na zimno olej jojoba działa odżywczo i lśniąco oraz promuje naturalną barierę ochronną skóry głowy. W masce olejowej NUTRI działanie olejku jojoba jest uzupełniane odżywczym olejem makadamia dla dodatkowej sprężystości. W Nutri Oil Elixir używamy hawajskiego olejku kendi pochodzącego z drzewa orzechowego Kukui, olejku arganowego i olejku z awokado bogatego w kwasy tłuszczowe, aby uzyskać przysłowiowe „włosy jak jedwab”. Kwiatowy zapach kwiatów z płytkim akcentem świeżej trawy towarzyszy wszystkim trzem formułom.

INTENSYWNA PIELĘGNACJA SUCHYCH WŁOSÓW

Włosy jak jedwab - uosobienie pięknych włosów. Proste, mocne włosy, naturalnie falowane lub podatne na wysuszenie wymagają dużo staranności, aby były lśniące i giętkie. Seria NUTRI zapewnia tym typom włosów cenne lipidy, które pomagają im zatrzymać więcej wilgoci.

SZAMPON Z OLEJKAMI

NUTRI Oil Shampoo to bogaty w lipidy szampon do włosów suchych, potrzebujących lub mocnych. Jest także idealny jako „codzienny” szampon do włosów naturalnych. W przypadku długich włosów zaleca się mieszanie szamponu w proporcji od 1 do 10 części wody w dodatkowej butelce z GLYNT. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego 

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz. Szampon niewiele się pieni.

MASKA NUTRII

NUTRI Oil Mask to wyjątkowo bogata w składniki odżywcze emulsja lipidowa do włosów silnie zestresowanych i suchych, natychmiast nadaje włosom większą elastyczność i jedwabistą gładkość. Lecytyna, fosfolipid, który na przykład jest w dużej mierze uwalniany z włosów podczas mycia, nadaje włosom większą siłę.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem wmasuj porcję wielkości orzecha włoskiego w wilgotne, mokre włosy, szczególnie o długości i końcówkach. Po 5-10 minutach zemulguj i dokładnie spłucz.

ELIKSIR NUTRII

NUTRI Oil Elixir do głębokiej pielęgnacji zapewnia efektowny połysk włosów, silne odbicie światła i jedwabisty efekt. Idealnie, ten eliksir może być również stosowany jako pielęgnacja końcówek włosów  lub jako połysk.

aplikacja: 

  • Przed umyciem szamponem: oszczędnie wmasuj w suche włosy, pozostaw do namoczenia, a następnie szampon.

  • Przed stylizacją: Rzadko włóż w suche włosy, wmasuj je, a następnie wysusz.

  • Jako doskonałe wykończenie połysku: Rzadko dodawaj włosom i podkreślaj.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.