top of page
NUTRI

WYGŁADZENIE I BLASK
SUCHYCH WŁOSÓW

Włosy mocne, naturalnie falowane lub skłonne do przesuszania wymagają szczególnej pielęgnacji, aby zachowały blask i elastyczność. Najlepiej jest to osiągnąć dzięki bogatym lipidom, które również pomagają włosom lepiej magazynować wilgoć. Dlatego seria NUTRI odżywia łamliwe włosy tłoczone na zimno olejem jojoba i makadamia, które są bardzo podobne do lipidów skóry i włosów. Rezultat: imponująco mieniące się odbicie światła i jedwabiste włosy.

beauty_nutri_neu_m.jpg
bg_pflege_nutri1-scaled.jpg

NUTRI SHAMPOO

Bogaty w lipidy NUTRI SHAMPOO do włosów suchych, zmęczonych i ciężkich. Podczas mycia włosy skorzystają z dwóch szczególnie cennych olejów tłoczonych na zimno. Są to oleje z orzechów makadamia i jojoba, które dodatkowo wzmacniają naturalną warstwę barierową skóry głowy, relaksując ją.
nutri-mask1.png

NUTRI MASK

NUTRI MASK to szczególnie intensywna, bogata maska. Tutaj cenne olejki tworzą delikatną powłokę ochronną wokół pojedynczych włosów, dzięki czemu ich powierzchnia jest wygładzona. Szczególnie olejek jojoba długotrwale chroni zestresowane włosy przed ponowną utratą wilgoci i natychmiastowo nadaje im jedwabistą miękkość. Aby uzyskać najlepsze efekty, pozwól masce działać pod wpływem ciepła i zmyj ją po pięciu do dziesięciu minutach.
nutri-elixir.png

NUTRI ELIXIR

NUTRI ELIXIR oferuje specjalną kurację wzmacniającą połysk. Ten wyjątkowy olejek do włosów można stosować na trzy sposoby. Wmasowany w suche włosy przed myciem działa jak intensywna kuracja. Po umyciu szamponem olejek kondycjonuje osuszone ręcznikiem włosy i chroni je przed późniejszym ciepłem suszarki. Olejek może być też stosowany jako pielęgnacja końcówek włosów przesuszonych. Eliksir jest bardzo bogaty w składniki odżywcze i należy go używać oszczędnie.
nutri-shine-spray.png

NUTRI SHINE SPRAY

NUTRI SHINE SPRAY to olejek w sprayu do rozpylania, zapewniający blask i nieważką gładkość. Ponadto szczególna właściwość olejku jojoba jeszcze bardziej działa na włosy: odżywia, nabłyszcza, będąc przy tym niezwykle lekki, nie obciążając włosów.
nutri-shampoo_.png
product_nutri.png

LŚNIĄCE JAK
JEDWAB

bg_parallax_nutri.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page