top of page
header_relaunch.jpg

PAKOWANIE I RECYKLING

Odpowiedzialne działanie jest również najwyższym priorytetem w GLYNT, jeśli chodzi o pakowanie. Przekształciliśmy już dużą część naszą butelek, tubek i słoików na materiały pochodzące z recyklingu, które można również poddać recyklingowi po użyciu, a zatem są używane w cyklu zamkniętym. 

icon_recycling_.gif

Nasze pudełka wysyłkowe są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. W przypadku kilku elementów opakowania, wykorzystanie materiałów odnawialnych nie jest obecnie możliwe. Ale także tutaj aktywnie współpracujemy z naszymi producentami i dostawcami, aby w przyszłości produkować jeszcze bardziej zrównoważoną produkcję, by móc oferować opakowania w 100% pochodzące z recyklingu. 

Do naszych butelek i słoików z recyklingu używamy materiału, który jest zbierany w Europie w ramach procesu recyklingu. Ty, jako salon lub konsument końcowy, również możesz stać się aktywny, zamykając proces recyklingu. Jeśli umieścisz butelki w żółtym koszu do recyklingu, puste opakowanie może w przyszłości zostać przekształcone w nowe opakowanie GLYNT.

bg_trenner_relaunch-verpackungen_paralla

PONOWNE UZUPEŁNIENIE

Kolejne napełnienie butelki szamponu zmniejsza ilość odpadów o 50%. Dodatkowo żaden sklep internetowy nie posiada w swojej ofercie usługi ponownego uzupełnienia butelki, więc jest to przewaga wśród konkurencji. Polecamy usługę ponownego uzupełniania szamponów! Mają one praktyczną zakrętkę, dzięki której butelkę można łatwo otworzyć w celu ponownego napełnienia. 

verpackungenrecycling_recycling-1.gif
bottom of page