Dzięki produktom GLOSS możesz w niecodzienny i przyciągający wzrok sposób ułożyć zarówno krótko przystrzyżone jak i długie włosy. Wszystkie stopnie jędrności - od lekkiej do bardzo mocnej. Jednak wszystkie mają jedną, wspólną cechę: powierzchnia włosów jest zawsze wyjątkowo błyszcząca, wygląda jak mokra, ale nigdy nie jest tłusta. Na życzenie można uzyskać efektowną, elegancką stylizację z graficznym podziałem. 

DESIGN & POŁYSK

Aby szczególnie podkreślić charakterystyczne i plastyczne stylizacje, potrzebne są wyjątkowe, designerskie produkty. Niezależnie od tego, czy są to widocznie przedzielone pasma, efekt mokrych włosów czy efektowne podkreślenie poszczególnych sekcji włosów: produkty serii GLOSS umożliwiają bardzo indywidualne, awangardowe stylizacje i są niezbędnymi akcesoriami do rewolucyjnej stylizacji fryzur. 

GLOSS POLISH

GLOSS Polish to mikroemulsja do błyszczących wykończeń. Nadaje krótkim włosom efektowny, elegancki styl. W przypadku długich włosów można go używać do podkreślenia poszczególnych pasm.

Stosowanie: Niewielką ilość rozprowadzić między dłonie, następnie wetrzeć w suche lub wilgotne włosy.

PEARL DESIGN GLOSS

PEARL Design Gloss to silnie ujędrniający żel modelujący z odblaskowych efektem perłowym. Daje opalizujący efekt bez przyklejania się do włosów. 

Stosowanie: Niewielką ilość rozprowadzić między dłonie, następnie wetrzeć w suche lub wilgotne włosy.

JELLY EXTREME STYLER

JELLY Extreme Styler to odblaskowy płyn do wyjątkowo silnego wzmocnienia. Może być stosowany różnorodnie - do mocno przystrzyżonych boków, ale również do maksymalnego utrwalenia efektu mokrych włosów.

Stosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w mokre lub wilgotne włosy. Reaktywuje się przy małej ilości wody. 

DIAMOND SHINE SPRAY

DIAMOND Shine Spray to błyszczący spray do silnego odbicia światła i ekstremalnego połysku włosów. Olejek kendi ekstrahowany z orzechów hawajskiego drzewa kukui również łagodzi naturalnie faliste, kędzierzawe lub długie włosy i zapewnia im "wrażenie jedwabistego włosa". 

Stosowanie:

  • Przed stylizacją: Spryskać osuszone ręcznikiem włosy, następnie wysuszyć suszarką i ułożyć fryzurę. 

  • Przed prostowaniem: Spryskać suche włosy, następnie prostować. 

  • Do pogłębienia połysku: Spryskać włosy niewielką ilością preparatu. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.