Dzięki produktom GLOSS możesz pracować zarówno z krótkimi, jak i długimi włosami. 

Stopnie konsolidacji od lekkiej do bardzo silnej mają jedną wspólną cechę: powierzchnia włosów jest w każdym razie szczególnie błyszcząca, wygląda na mokrą, ale nigdy nie jest tłusta. Elementy z graficznym podziałem mogą będą się wyróżniać swoją elegancją.

Name, Title

DESIGN I DODATKOWY POŁYSK

Aby podkreślić efekt i plastyczność fryzur, potrzebujesz bardzo specjalnych produktów do projektowania. Niezależnie od tego, czy są to widocznie przedzielone pasma, efekt mokrych włosów czy efektowne podkreślenie poszczególnych sekcji włosów: produkty GLOSS umożliwiają bardzo indywidualną awangardową stylizację i są niezbędnym dodatkiem do rewolucyjnego fryzjerstwa.

PO PROSTU POŁYSK

GLOSS Polish to mikroemulsja do wykończeń z połyskiem. Nadaje krótkim włosom charakterystyczny elegancki wygląd. W przypadku długich włosów można go użyć do podkreślenia pojedynczych włosów lub do i ch gładkości lub długości.

Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadzić  między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy.

PEARL DESIGN GLOSS

PEARL Design Gloss to silnie ujędrniający żel modelujący z odblaskowym efektem perłowym. Określa sznurkowy wygląd na mokro bez przyklejania się do włosów. Aby uzyskać ściśle rozchylony wygląd, pracuj szczególnie na linii włosów.

Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy. Reaktywuje się przy małej ilości wody.

JELLY EXTREME STYLER

JELLY Extreme Styler to odblaskowy płyn do wyjątkowo silnego wzmocnienia. Może być stosowany różnorodnie - do mocno zmniejszonych obszarów bocznych włosów i podcięć, oraz do maksymalnego utrwalenia efektu mokrych włosów.

Zastosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w mokre lub suche włosy. Reaktywuje się przy małej ilości wody.

NABŁYSZCZACZ

DIAMOND Shine Spray to błyszczący spray do silnego odbicia światła włosów i ekstremalnego połysku. Olejek kendi ekstrahowany z orzechów hawajskiego drzewa kukui również łagodzi naturalnie faliste, kędzierzawe lub długie włosy i zapewnia „wrażenie jedwabistego włosa”. 

aplikacja:

  • Przed stylizacją: bardzo oszczędnie spryskaj suche włosy, a następnie wysusz.

  • Przed rozpoczęciem pracy z narzędziami termicznymi: pracuj bardzo oszczędnie na suchych włosach o długości i końcach.

  • W celu uszlachetnienia połysku: nakładaj bardzo oszczędnie jako wykończenie.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.