top of page

AKCJA REGENERACJA: Odbuduj swoje włosy po wakacjachLato to czas słońca, plażowania i niezapomnianych chwil. Niestety, włosy nie zawsze podzielają naszą radość z letnich przygód. Wpływ czynników zewnętrznych, takich jak słońce, woda morska i chlor w basenach, może sprawić, że stają się one osłabione, przesuszone i pozbawione blasku. Ale nie martw się! Przygotowaliśmy dla Twoich klientów wyjątkową "Akcję Regenerację", która pomoże Ci przywrócić zdrowy wygląd i blask włosom.


Nowa oferta zabiegów pielęgnacyjnych: AKCJA REGENERACJA to doskonała okazja, aby wprowadzić do swojej oferty nowe zabiegi pielęgnacyjne oparte na naszych produktach. Odżywcze serie TRIJUVEN, ICE BLOND i NUTRI zapewnią Twoim klientom doskonałe rezultaty.


Różnorodność dla wszelkich potrzeb

Nasze serie produktów są dopasowane do różnych rodzajów włosów. Niezależnie od tego, czy pracujesz z klientami o kręconych, prostych, farbowanych czy zniszczonych włosach, mamy produkty, które sprostają ich potrzebom. Jesteśmy synonimem jakości i profesjonalizmu. Korzystając z naszych produktów, możesz być pewien (-na), że dostarczasz klientom to, co najlepsze dla ich włosów.
Seria NUTRI doskonałe wygładzenie i blask


Włosy zasługują na specjalną pielęgnację, która przywróci im blask i elastyczność. To właśnie w tym celu powstała seria NUTRI

- linia produktów, która w magiczny sposób odżywia i wygładza włosy, przywracając im imponująco mieniący się blask. Tajemnica NUTRI tkwi w bogatych lipidach. Lipidy te, zwane również tłuszczami, są niezwykle istotne dla zdrowia włosów. Pomagają one

w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i elastyczności.
ICE BLOND promienny i piękny blond


Seria ICE BLOND to prawdziwa tajemnica zachowania piękna i promienności blondu. Jej zadaniem jest nie tylko pielęgnacja włosów, ale także utrzymanie i odświeżenie jasnych odcieni blond oraz neutralizacja ciepłych refleksów. Jak to działa? To zasługa chłodnych barwników, które pomagają utrzymać blond w idealnej tonacji. Co więcej, neutralizując ciepłe odcienie blond, sprawią, że włosy będą wyglądać jeszcze bardziej promiennie.

TRIJUVEN© terapia odmładzająca włosy


Sekretem TRIJUVEN© są innowacyjne mikroproteiny o niewielkich rozmiarach molekularnych. Dzięki nim terapia ta może przenikać do najgłębszych warstw włókien włosa, co do tej pory było nieosiągalne. To oznacza, że TRIJUVEN© działa nie tylko na zewnątrz włosa, ale także w jego wnętrzu. To właśnie tam, gdzie potrzebna jest prawdziwa odmładzająca terapia.
Wsparcie marketingowe

Chcemy Cię wspierać na każdym etapie, dlatego oferujemy materiały marketingowe, które pomogą Ci promować Akcję Regenerację i przyciągnąć nowych klientów (jeśli chcesz do wiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się ze swoim doradcom).


Zdolność do zwiększenia zysków

Rozszerzenie oferty o zabiegi pielęgnacyjne może znacząco zwiększyć Twój dochód. Klienci coraz bardziej dbają o kondycję swoich włosów, dlatego to właśnie teraz jest czas, aby sprostać ich oczekiwaniom.


Jak możesz wykorzystać tą akcję?
  • Poprzez indywidualną konsultację, na której zdiagnozujesz stan włosów klientki po wakacjach i dostosujesz plan pielęgnacji - pomoc w odsprzedaży produktów GLYNT.

  • Wykorzystanie naszych serii pielęgnacyjnych z promocji, które nawilżają, odbudowują i wygładzają włosy - TRIJUVEN, ICE BLOND, NUTRI.

  • Podczas wizyty nie tylko zadbasz o włosy klientki, ale również sprawisz, że będzie ona miała chwilę relaksu. Możesz również wprowadzić masaż skóry głowy.

  • Podziel się wskazówkami codziennej pielęgnacji włosów w domu, aby efekt zregenerowanych włosów pozostał na dłużej, to pozwoli Ci zbudować wizerunek eksperta.


Nie czekaj! Dołącz do naszej AKCJIi pozwól swoim klientom poczuć różnicę. Twoja wiedza i umiejętności, w połączeniu z naszymi produktami, mogą przyczynić się do osiągnięcia niezapomnianych efektów w pielęgnacji włosów. Otwórz nowy rozdział w swojej karierze fryzjera i stań się liderem w branży.


Dla bardziej szczegółowych informacji o promocji i naszych produktach, skontaktuj się z nami lub swoim doradcom już teraz. Pamiętaj, że Twoi zadowoleni klienci to najlepsza reklama. Daj im powód do uśmiechu, dbając o zdrowie i urodę ich włosów. Wspólnie osiągniemy wspaniałe rezultaty!43 wyświetlenia0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page