top of page

Aktualizacja polityki sprzedaży produktów marki GLYNT w internecie.

Szanowni Klienci firmy GLYNT,


Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować Wam za wsparcie, które okazujecie naszej marce GLYNT. Wasza lojalność i zaufanie są dla nas niezwykle cenne.


Chcielibyśmy teraz poruszyć ważną kwestię, która dotyczy sposobu sprzedaży naszych produktów online. W trosce o ochronę marki GLYNT oraz zapewnienie Waszym klientom jak najlepszej jakości obsługi i produktów, wprowadzamy pewne zmiany w polityce sprzedaży online.


Od teraz będziemy ograniczać sprzedaż naszych produktów na platformach stron trzecich. Oznacza to, że nie będzie możliwe zakupienie produktów GLYNT przez platformy takie jak portale i aukcje internetowe czy strony innych sprzedawców. Zamiast tego, będziemy promować sprzedaż online tylko i wyłącznie przez Wasze własne sklepy internetowe oraz oficjalny sklep online GLYNT Polska.


Ta decyzja ma na celu zapewnienie Waszym klientom najlepszych doświadczeń zakupowych poprzez profesjonalne doradztwo przy wyborze produktu oraz pewności co do autentyczności i jakości naszych produktów. Dzięki temu możemy nadal zagwarantować, że Wasi klienci bedą otrzymywać oryginalne produkty GLYNT, które spełniają najwyższe standardy.

Dlatego też, prośmy Was o przeniesienie sprzedaży produktów marki GLYNT z platform stron trzecich do Waszych własnych sklepów online.


Służymy pomocą w rozwoju i ulepszaniu Waszych własnych sklepów internetowych, abyście mogli cieszyć się prostym i wygodnym sposobem sprzedaży. W tym celu prosimy o aktywny kontakt i współpracę z naszym działem marketingu.


Bardzo doceniamy Wasze zrozumienie i wsparcie w tej sprawie. Jesteśmy przekonani, że ta zmiana przyczyni się do wzmocnienia naszej marki i zapewnienia Wam jeszcze lepszej współpracy z marką GLYNT.


Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i odpowiedzieć na Wasze wszelkie wątpliwości.


Raz jeszcze dziękujemy za wybór produktów GLYNT i za Wasze wsparcie. Cieszymy się, że jesteście częścią naszej społeczności.


Z wyrazami szacunku,


Zespół GLYNT


32 wyświetlenia0 komentarzy

תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page