top of page

BOTOX DLA TWOICH WŁOSÓW

Chemiczne zabiegi znacznie uszkadzają włosy. Czynniki środowiska, takie jak ciepło suszarki, suche powietrze czy zbyt intensywny wpływ promieni słonecznych również szkodzi. Włosy są kruche. Pigmenty, które chcemy wprowadzić do struktury włosa mogą zostać odrzucone. Efekt? Mniejszy połysk i krótsza trwałość koloru. Aby wyeliminować ten problem posiadamy produkty serii REVITAL. Opierają się one na ekstraktach z orzechowej rośliny kakaowej - ziołowej alternatywie dla kwasu hialuronowego. Połączenie różnych produktów działa jak tarcza ochronna dla włosów, a składniki pielęgnacyjne zapewniają również optymalną wilgotność i zapewniają łatwe rozczesywanie.


Główne składniki:

Ekstrakt cukrowy z rośliny Cassia - ten indyjski krzew ma około 1,5 m wysokości. Jego owoce i liście wykorzystywane są do produkcji kosmetyków. Wysoka zawartość cukru powoduje, że kwiat przeciwdziała suchej skórze. Ma właściwości podobne do kwasu hialuronowego.


CIEKAWOSTKA:

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która znajduje się w każdym ludzkim ciele, a jego działanie przeciw starzeniu jest spowodowane zdolnością do przechowywania dużej ilości wody. Jako składnik tkanki łącznej, kwas hialuronowy może utrzymywać skórę delikatną i gładką. Wraz z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, więc zaczynamy tracić zdolność zatrzymywania wody, co powoduje zmarszczki. Kwas ten jest sztucznie dodawany do różnych produktów, aby opóźnić efekty starzenia.

Co to jest zakwaszanie? Kolor włosów musi być alkaiczny – kwaśny (SHADOWS/SHADOWS+ mają 8,2 pH). Substancje alkaiczne w farbach do włosów zapewniają, że warstwa łuski włosów jest otwarta tak, aby pigmenty zawarte w farbie mogły przeniknąć głęboko do struktury włosa. Po spłukaniu barwnika włosy muszą być „zakwaszone“, aby przywrócić naturalną wartość pH i zamknąć warstwę łuski. Najlepiej użyć pielęgnacji typu kwasowego (Kuracja GLYNT między 3,5 a 5 pH), np. REVITAL Regain Milk. Jeśli nie zakwaszasz włosów, może dojść

do ich uszkodzenia i wypłukania koloru. Może również wystąpić tzw. pełzające utlenianie. W takich miejscach kolor rozwija się coraz bardziej.Najlepszy zestaw zakwaszający to szampon i mleczko po koloryzacji.


REVITAL REGAIN SHAMPOO

Szampon do rewitalizacji włosów poddanych obróbce chemicznej i po koloryzacji. Pierwszy produkt, którego używamy zaraz po wypłukaniu farby. Idealny produkt do długotrwałego utrzymania koloru. Dodaje wilgotności włosom bez obciążania. Bez sztucznych zagęstników jako koncentrat sprawdza się w domu do podtrzymania koloru!


REVITAL REGAIN MILK

Odżywka bez spłukiwania do naprawy włosów traktowanych chemicznie. Idealny zabieg po farbowaniu w salonie - niezbędna pielęgnacja w domu tzw. odżywka "all in one"!

Niezależnie od typu włosa, niezależnie od uszkodzeń - mleczka REVITAL można używać do każdego typu włosa. Świetne rozwiązanie do codziennego rozczesywania włosów dla Ciebie i Twojej córki.


REVITAL REGAIN MASK

Regenerująca maska dla włosów potrzebujących szczególnej pielęgnacji. Idealny do użytku domowego i jako środek pośredni w salonie. Zabieg ten trwa do dwóch myć włosów. Dopiero

wtedy klient potrzebuje ponownego przeprowadzenia zabiegu. Nie używaj go bezpośrednio po zabiegu koloryzacji, ponieważ może on wypłukiwać pigmenty. Maska z anty-szarym efektem. Wszystkie kolory zmieniają się w czasie a Revital Mask zapobiega matowieniu koloru, zachowuje jasność i blask włosów. Idealny produkt do odsprzedaży w salonie, podtrzymuje zabieg koloryzacji. Dodatkowo świetnie sprawdza się "na ciepło" tzn. klimazon, infrazon, sauna lub prostownica na podczerwień... kremowa konsystencja pozwala na perfekcyjne wchłanianie w strukturę włosa.


273 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page