top of page

Coachella 2022: modne stylizacje i fryzury

Coachella Valley Music and Arts Festival (powszechnie znany jako Coachella lub Coachella Festival) to festiwal muzyczny, który odbywa się w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. Wydarzenie skupia pasjonatów różnych gatunków muzyki, m.in.: rocka, indie, hip-hopu oraz elektronicznej muzyki tanecznej.


Coachella 2022 odbyła się w poprzedni weekend, który witał tłumy celebrytów i fanów muzyki. Oprócz występów artystów takich jak Billie Eilish, Megan Thee Stallion i Baby Keem , festiwal zasłużył sobie również na swoją reputację, zapewniając ogromną ilość kreatywnych stylizacji.


Ten festiwal rządzi się swoimi prawami, a stylizacje i pomysły na fryzury i makijaże co roku stają się najmodniejszymi trendami nadchodzącego lata. Co królowało na festiwalu w 2022 roku?Kolorowe pasemka

Jak co roku na festiwalu dominowały kolorowe refleksy. Coachella to idealny czas na niezobowiązującą zabawę kolorami, na którą nie mamy odwagi na co dzień - jak jaskraworóżowe i pomarańczowe pasemka modelki Alessandry Ambrosio.
Lata 2000

Wraca również trend z lat 2000. Warkoczyki to must have tej mody, więc oczywiście były widziane w całej dolinie. Wcześniej widywano je na takich gwiazdach jak Zoë Kravitz i Hailey Bieber, które ponownie promowały ten styl na tegorocznym festiwalu.Aby nadać mu bardziej świąteczny akcent, uczestnicy zdecydowali się zastosować jako dekorację brokat i kolorowe wstążki. Ta fryzura nadaje objętości i utrzymuje twarz wolną od włosów, które mogą przeszkadzać w tego typu imprezach. Kluczem do dobrze osiągniętego wyglądu jest to, że warkocze są wystarczająco wysokie, aby dać wrażenie bardziej wystylizowanej twarzy.Klipsy w kształcie motylków

Klipsy motylkowe to łatwy sposób na nostalgiczny ukłon w stronę lat 90. Widziane wcześniej na takich celebrytach, jak Olivia Rodrigo , która nosiła ten styl na MTV Video Music Awards, festiwalowicze używali spinek, aby nadać swoim strojom odrobinę koloru, jednocześnie za bardzo się nie wyróżniając.
Źródło: popsugar.co.uk

Masywne opaski na głowę

Akcesoria do włosów zdominowały nagrody SAG na początku tego roku, a trend powrócił na Coachella w miniony weekend. Opaski na głowę, takie jak ta elegancka perła, którą tutaj widzimy, były szczególnie popularne wśród uczestników.

Miedziany kolor włosów

Miedziane włosy były w tym roku wszędzie i to samo można powiedzieć o Coachelli. Kolor był widoczny zarówno u wykonawców, jak i uczestników koncertów.Perełki do włosów

Chcesz nadać maksymalistyczny charakter trendowi kryształowego makijażu oczu? Nałóż je również na włosy, aby uzyskać wygląd, który sprawi, że poczujesz się gwiazda!Źródło: popsugar.co.uk

Akcesoria z piórami

Powracają również akcesoria z piórami, ale zamiast nosić je jako biżuterię, Coachella widziała wiele pierzastych akcesoriów do włosów w różnych kolorach, takich jak te noszone przez modelkę Chanel Iman.
85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page