Trend GLAM BLOND

Aktualizacja: 11 sie 2020GLAM BLOND jest tym, co najlepsze w blondach. Wygląd podparty maksymalną perfekcją- to pokazuje wszystkie umiejętności kolorysty. Hollywoodzkie piękności z lat 60-tych były wzorem dla kobiet na całym świecie. Look zmysłowego blondu łączy czarującą elegancję z lekkością i świeżością.


Koncepcja kolorowania. Glam blond rozgrywa się w piaskowym, beżowym świecie kolorów. Podczas nakładania bardzo delikatnych, jasnych efektów, nacisk kładziony jest na wierzchnią warstwę, ale również na końcówki. U podstawy pasma kolory delikatnie mieszają się z naturalnym odcieniem włosów, podczas gdy w okolicy szyi pozostają w naturalnym odcieniu.


Wstępna podstawa: Naturalny odcień 7.0

PLATYNUM blond 1:2 2% 10.1 / 1:1 12%

Kolor pastelowy: 20g 9.6 + 10g 9.1 + 2% 1:2Do precyzyjnej pracy zaleca się dodanie zagęszczacza do pasty wybielającej i koloryzującej.
67 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.