MANGALA SZAMPON INTENSYWNY!

SZAMPON INTENSE MANGALA NO YELLOW to idealne wsparcie dla kolorystów. W celu częściowego zmatowienia intensywny szampon pigmentowy można również nakładać bardzo precyzyjnie za pomocą pędzla - idealny dla profesjonalistów. Do odświeżenia w domu klient otrzymuje delikatniejszą wersję materaca z szamponem MANGALA NO YELLOW SHAMPOO.


Na poparcie blond profesjonalisty przedstawiamy nowy, natychmiastowo matujący szampon pigmentowy: MANGALA NO YELLOW SHAMPOO INTENSE. Nowa wersja INTENSE jest znacznie bardziej napigmentowana niż znany szampon piankowy i zaprojektowana wyłącznie do stosowania w salonie. Dla podkręcania jasnych odcieni z efektem wow - stworzonych przez profesjonalistę! Skuteczna siła neutralizacji żółtych pigmentów działa także przeciw niechcianym ciepłym refleksom i imponuje intensywnym natychmiastowym efektem. Szampon można nakładać bezpośrednio na koloryzowane włosy, rozjaśnianie lub wybielanie.


Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby klientowi oczekującemu wyjątkowo chłodnych kolorów, aby w ciągu kilku sekund, bezpośrednio po zabiegu wybielania i bez długiego czasu pracy mu to dać.Ten szampon to nie kolejny produkt "NO YELLOW"... to TURBO NO YELLOW!!!Dostępny już u naszych doradców handlowych.

80 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.