top of page

Moda lat 70-tych powraca - retro hair style

Czas wielkich powrotów! Niedawno pisaliśmy o zabiegu trwałej ondulacji, która ponownie wraca do łask, jednak to nie jest jedyny trend, który wraca po latach. Na Instagramie coraz częściej możemy zobaczyć modne elementy wywodzące się z lat 70-tych - spodnie z szerokimi nogawkami, bluzki w stylu boho i okulary vintage. Teraz przyszedł czas na fryzury, które są inspirowane właśnie tym czasem i już teraz stają się najmodniejszym lookiem w social mediach.


To lekkie fryzury, które jednocześnie zachwycają swoją objętością. Od razu przypominają modne fryzury lat siedemdziesiątych, jednak w odmienionej i odświeżonej wersji. Ważne jest to, żeby wykończenie było delikatne i swobodne. Dodatkowo bardzo często taką fryzurę podkreśla cur­ta­in bangs, czyli delikatna grzywka, która dodaje uroku całej fryzurze. Cały wygląd kojarzy się z romantycznością i lekkim stylem dzieci-kwiatów.


Kto może nosić taką fryzurę?

W takiej fryzurze najlepiej będą wyglądać osoby ze średnimi i długimi włosami. Jednak nie przejmuj się jeśli Twoje włosy są krótsze! Lekka objętość nada im charakteru. Jaka jest recepta na taki look? Nic trudnego! Wystarczy tylko, że wysuszysz włosy na okrągłej szczotce z użyciem VITA Day Cream lub pianki VELVET soft/strong i spryskasz włosy na koniec lekkim lakierem MERAK lub woskiem w sprayu CARRIBEAN Wax Spray.

Fryzura z lat 70-tych gotowa!Jemerced we fryzurze lat 70-tych z grzywką w stylu cur­ta­in bangs.
Matildadjerf we fryzurze w stylu lat 70-tychMetamorfoza, którą można osiągnąć w krótkim czasiePołączenie fryzury i okularów retro świetnie ze sobą współgra

85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page