top of page

Nowe mieszanki GLYNTJaśniejsze odcienie z gamy Shadows są idealne do podkreślenia blondu. W trakcie przeprojektowywania palety opracowaliśmy nowe odcienie, aby dać Tobie i Twoim klientom nową różnorodność odcieni blond o szczególnej trwałości.Blond koloryzacje są bardziej pożądane niż kiedykolwiek i od dawna są jedną z najważniejszych usług w strefie koloryzacji. Zależało nam na dalszym poszerzaniu odcieni w tym zakresie, aby zaoferować Ci i Twoim klientom jeszcze szersze spektrum „blondów”.


Nasi wyspecjalizowani trenerzy określili swoje absolutnie najlepsze odcienie i stworzyli 11 nowych receptur, które udoskonalają odcienie blond. Do tego nie była konieczna rozbudowa systemu koloryzacji.


Wszystkie nowe odcienie są mieszankami z istniejącej gamy GLYNT SHADOWS.


Piękne odcienie zachwycają blaskiem i nowoczesnością, ale przede wszystkim fantastyczną trwałością. Wszystkie tony są zmiksowane z dostępnych kolorów Shadows . Dlatego zdecydowanie zalecamy stosowanie dodatku GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive do każdego preparatu. Pigmenty osadzają się intensywniej, ale naturalne włosy nie są dodatkowo rozjaśniane.164 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page