top of page

Nowe mieszanki GLYNTJaśniejsze odcienie z gamy Shadows są idealne do podkreślenia blondu. W trakcie przeprojektowywania palety opracowaliśmy nowe odcienie, aby dać Tobie i Twoim klientom nową różnorodność odcieni blond o szczególnej trwałości.Blond koloryzacje są bardziej pożądane niż kiedykolwiek i od dawna są jedną z najważniejszych usług w strefie koloryzacji. Zależało nam na dalszym poszerzaniu odcieni w tym zakresie, aby zaoferować Ci i Twoim klientom jeszcze szersze spektrum „blondów”.


Nasi wyspecjalizowani trenerzy określili swoje absolutnie najlepsze odcienie i stworzyli 11 nowych receptur, które udoskonalają odcienie blond. Do tego nie była konieczna rozbudowa systemu koloryzacji.


Wszystkie nowe odcienie są mieszankami z istniejącej gamy GLYNT SHADOWS.


Piękne odcienie zachwycają blaskiem i nowoczesnością, ale przede wszystkim fantastyczną trwałością. Wszystkie tony są zmiksowane z dostępnych kolorów Shadows . Dlatego zdecydowanie zalecamy stosowanie dodatku GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive do każdego preparatu. Pigmenty osadzają się intensywniej, ale naturalne włosy nie są dodatkowo rozjaśniane.175 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page