top of page

Nowy, cudowny kolor z PH TRANSFORMER ADDITIVE


Do tej pory do pielęgnujących i delikatnych pastelowych koloryzacji dostępne były tylko intensywne tony GLYNT SHADOWS, które miesza się z GLYNT SHADOWS Energizer 2%

w proporcji 1:3 dla pastelowych koloryzacji.


Od teraz możesz również korzystać z całej gamy kolorów włosów GLYNT SHADOWS+ do tych cudownie miękkich, naturalnych pastelowych koloryzacji, dodając do receptury dodatek GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive. W wyniku dodania farba nabiera kwaśnego intensywnego odcienia i traci swoją moc rozjaśniania na włosach naturalnych, co jest niepożądanym efektem podczas koloryzacji. Od teraz wybór odcieni dla pastelowych koloryzacji jest znacznie większy!


Dodatek GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive zmienia pH masy barwnej z alkalicznego

na kwaśny intensywny odcień. Do tego genialnego procesu zmiany wystarczy pół dawki pipety.

Kolory z palety GLYNT SHADOWS na poziomie 1-10 stają się koloryzacją półpermanentną

i pastelową.


ZASTOSOWANIA DO KOLORYZACJI PASTELOWYCH


• Eleganckie niuanse odcieni blond z pastelowymi refleksami;

• Delikatna i płynna kompensacja długości i końcówek lub odświeżenie koloru;

• Naturalne ukrycie siwych włosów.
KOLORY PASTELOWE

Do pastelowych koloryzacji wybieramy intensywne odcienie GLYNT SHADOWS+ lub mieszankę kolorystyczną GLYNT i GLYNT SHADOWS+, następnie mieszamy je w proporcji 1:3 z Energizer 2%. Nowością jest dodanie GLYNT SHADOWS pH Transformer Additives, dzięki czemu nawet przy użyciu koloru GLYNT SHADOWS+ naturalne włosy, nie zostaną rozjaśnione. Ponieważ dodatek GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive przenosi każdą formułę koloru do lekko kwaśnego zakresu, efekt pielęgnacyjny jest niezwykły.
SZLACHETNE ODCIENIE

BLONDÓW Z PASTELOWYMI ODCIENIAMI

Po rozjaśnianiu lub dekoloryzacji włosów należy wprowadzić pigmenty w postaci koloryzacji soft permanentnej lub pastelowej. Pastelowa koloryzacja została skomponowana z intensywnym odcieniem GLYNT SHADOWS w proporcji 1:3 z GLYNT SHADOWS Energizer 2%.


NOWOŚĆ: Do tego celu można teraz użyć dowolnego koloru włosów GLYNT SHADOWS +. Aby zapobiec niepożądanemu rozjaśnieniu naturalnych włosów, do masy koloryzującej dodaje się dodatek GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive.
NATURALNA KOLORYZACJA WŁOSÓW SIWYCH DLA MĘŻCZYZN


W karcie kolorów GLYNT SHADOWS cały świat kolorów poświęcony jest formułom kolorystycznym STONES, które są używane do tuszowania "siwizny" u mężczyzn. Wybierz dowolną formułę STONES i dodaj dodatek GLYNT SHADOWS pH Transformer Additive oraz Energizer 2%: uzyskasz cudownie naturalny efekt rozświetlenia na już siwych włosach. Podczas wypłukiwania się koloru nie pozostają we włosach żółto-pomarańczowe pigmenty, ponieważ formuły STONES neutralizują niechciane refleksy. Jest to koloryzacja soft permanentna, która wypłukuje się z czasem i nie pozostawia widocznego odrostu.


Czas pracy na włosach, dla koloryzacji pastelowych odcieniami STONES: 5-25 minut w zależności od pożądanej intensywności.


626 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page