top of page

Optymalne dopełnienie w koloryzacji


Każde farbowanie włosów jest doskonale dopasowane, ponieważ różne techniki farbowania, docelowe tony i jakość włosów wymagają całkowicie indywidualnych receptur. GLYNT oferuje dwa specjalne produkty dodatkowe, które są nieodzownymi narzędziami do uzyskania optymalnego efektu farbowania.


SHADOWS COLOUR EX

W obszarze konturów dochodzi czasami do lekkiego zabarwienia skóry. Plamy z farby mogą występować również na odzieży. SHADOWS Colour Ex delikatnie i szybko usuwa pozostałości farby ze skóry i odzieży.

Użycie: po zmyciu mieszanki farby z włosów nanieść ten produkt za pomocą bawełnianego płatka na zabarwione partie skóry lub odzieży, pozostawić krótko, a następnie usunąć rozpuszczone substancje barwiące. Nie stosować do dekoloryzacji włosów!


THICKENER ADDITIVE

Dodatki zagęszczające zagęszczają recepturę produktu przeznaczonego do farbowania lub rozjaśniania. Efekt zagęszczania receptury pożądany jest zwłaszcza w przypadku rozjaśniania.

Użycie: na każde 10 gramów rozrobionej mieszanki do farbowania lub rozjaśniania dodać 1 kroplę zagęszczacza. Następnie dobrze wymieszać.

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page