top of page

PEŁNIA I OBJĘTOŚĆ TWOICH WŁOSÓW

Włosy o średnicy mniejszej niż 0,04 mm określane są mianem włosów delikatnych i cienkich. Taki typ włosa szybko ulega narażeniu na wiatr, deszcz i wysiłek fizyczny. Wymaga również szczególnej troski. Ponieważ wszystko zaczyna się bliżej skóry głowy, włosy takie muszą być myte częściej. Codzienne mycie nie powinno obciążać włosów produktem pielęgnacyjnym. W tym miejscu do

akcji wchodzą produkty z serii VOLUME. Pierwsza faza to delikatne czyszczenie połączone z odświeżeniem włosa. W drugim etapie składniki serii penetrują włosy, wzmacniają jego strukturę oraz dodają im niezbędnej objętości.

Główne składniki zawarte w serii Volume:

Imbir

Był stosowany w medycynie chińskiej w walce z wypadaniem włosów przez tysiące lat, dodatkowo świetnie wzmacnia włosy i oczyszcza je powierzchniowo.

Białko jedwabiu

Białka jedwabiu w sprayu chronią naturalną wilgoć włosów i otaczają je jedwabną, ochronną powłoką.

Keratyna

Keratyna to grupa białek, która kręci się wokół rdzenia włosów. Poprawia elastyczność w ich strukturze. Keratyna w VOLUME Energy Spray usuwa porowate, tępe odcinki struktury włosa.

Pantenol (Prowitamina B5)

Pantenol ma właściwości przeciwzapalne oraz zmniejsza przetłuszczanie się skóry. Jest również niezwykle nawilżający. Nie można jednak go nadużywać, ponieważ jego nadmiar jest dla włosów szkodliwy.


DOBRZE WIEDZIEĆ:

90% naszych naturalnych włosów oraz większa część naszych paznokci jest wykonana z keratyny.


VOLUME ENERGY SHAMPOO - Szampon oczyszczający, koncentrat bez sztucznych zagęstników.

Idealny jako środek do pielęgnacji włosów, który bardzo często traktowany jest, aby uniknąć nadmiernego użycia dodatkowych produktów pielęgnacyjnych. Często używany również przed koloryzacją i przed odżywką koloryzującą MANGALA aby uwydatnić włosy.Idealny jako przygotowanie włosa do koloryzacji ton w ton, pastelowej oraz w przypadku pokrycia trudnych "siwych" włosów. Nie rozchyla łuski włosa (pH 4,5-5,5) lecz oczyszcza jego zewnętrzną warstwę z produktów "silikonowych". Łatwy w użyciu - nadaje włosom objętości oraz wyjątkową strukturę.


VOLUME ENERGY SPRAY - Odżywka bez spłukiwania dodająca objętości, bez mocy usztywniającej. Zawiera płynną keratyny, które reagują jak popcorn w kontakcie z ciepłem suszarki do włosów. Wyraźnie zniszczone włosy są odbudowane, co czyni je pełniejszymi, posiadającymi zwiększoną objętość. Ciekawa porada dla salonu: Może być stosowany jako odżywka dla klientów którym szybko poci się skóra głowy ;)

Pielęgnacja oraz wzmocnienie w jednym. Daje większą siłę i objętość - których klienci zwykle nie kojarzą z produktem pielęgnacyjnym. Każdy klient z delikatnymi włosami kupi ten produkt, jeżeli wniosek i wynik zostaną odpowiednio zaprezentowane (np.przy pomocy krótkiej demonstracji).


VOLUME ENERGY MASK - Maska Wzmacniająca pielęgnację witaminową dla delikatnych i cienkich włosów. Idealna pielęgnacja dla klientów z delikatnymi i cienkimi włosami. Natychmiast dostarcza do 30 % więcej objętości.

Wskazówka: Może być również używana na naprawdę długie włosy; Użyj Maski VOLUME od nasady, a bardziej intensywną maskę na długości włosów i końcówkach.

Pomimo intensywnej pielęgnacji kondycja włosa jest znacznie poprawiona, są wygładzone oraz miękkie. Włosy są bardziej stabilne i łatwiejsze do modelowania bez zbędnego ich obciążania.

Klienci z prostymi, cienkimi włosami MUSZĄ dodatkowo o nie dbać. Maska nie tylko zapewnia do 30% więcej objętości, ale również troszczy się o strukturę włosa, nadaje im połysk, świetne odbijanie od nasady jednocześnie pozostawiając je delikatnymi.


68 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page