top of page

PLEX IS OVER - pora na nową generację


Dekoloryzacja za pomocą rozjaśniacza jest zabiegiem inwazyjnym, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że może wpłynąć negatywnie na kondycję włosów. Nawet użycie ściągacza koloru, choć o wiele łagodniejsze, może sprawić, że Twoje włosy będą wyglądać znacznie gorzej. Dlatego właśnie niezależnie od wybranej metody lepiej zadbać o kondycję Twoich włosów już w tym momencie!


Jeśli na włosach masz pozostałości wielu różnych farb, powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Jest prawie pewne, że na uzyskanie satysfakcjonującego efektu będziesz musiała trochę poczekać. Podczas jednego zabiegu można za pomocą dekoloryzacji rozjaśnić kolor włosów o kilka tonów. Niemożliwe jest więc szybkie przejście od ciemnego brązu po skandynawski blond. Możesz potrzebować do tego kilku spotkań. Droga do upragnionego koloru będzie zdecydowanie krótsza, jeśli dotychczas farbowałaś włosy wyłącznie w salonie fryzjerskim, trzymając się tej samej farby a jeżeli stosujesz markę GLYNT to nie masz się o co martwić. W niektórych przypadkach wystarczy wyłącznie jedna wizyta w salonie fryzjerskim.


TRIJUVEN© odpowiedzią na całe zło!

Włosy znajdujące się na zewnętrznej powłoce (naskórku) i na wewnętrznej warstwie włókien (kora mózgowa w 80% składają się z keratyny.Niedobory cysteiny wywołane przez obróbkę chemiczną lub wpływ środowiska ma negatywne konsekwencje dla włosów. Włosy trudno się rozczesują, są matowe i wydają się nijakie. Dzięki zawartym mikro-proteinom, TRIJUVEN© wyzwala nowe związki cysteiny, tak zwane peptydy. Włosy są wzmocnione. Zastrzyk cysteiny jest uzupełniony przez kopolimer kwasu sebacynowego, który wygładza i uszczelnia powierzchnię włosów.
Włosy są jedwabiste w dotyku, otrzymują uderzający połysk oraz naturalnie intensywne barwy. Ten nowy kompleks substancji w TRIJUVEN© jest kluczem do przywrócenia naturalnej struktury włosów.

TRIJUVEN© step 1 dodaje się w ramach zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji stosowanych w salonie.


TRIJUVEN© step 2 jest proteinową mikrobiałkową emulsją, którą stosuje się jako część zabiegu po spłukaniu rozjaśniacza lub farby.


TRIJUVEN© step 1 stosujemy razem z TRIJUVEN© step 2.


TRIJUVEN© step 3 jest produktem przeznaczonym do użytku domowego. Aby wspomóc proces odmłodzenia włosów, stosujemy TRIJUVEN© step 3. Emulsja ta wspomaga pielęgnację włosów w domu tymi samymi preparatami, które były użyte w salonie, ale o mniejszym stężeniu.

Jak klient powinien stosować TRIJUVEN© step 3 w domu :


1. Umyj włosy tym samym szamponem co zwykle.

2. Około 15–25 ml TRIJUVEN© step 3 rozprowadz na całej długości włosów, aż po końcówki i przeczesz. Ilość użytego preparatu zależy od gęstości i długości włosów.

3. Zostaw na 5 minut.

4. Spłucz TRIJUVEN© step 3.


TRIJUVEN© step 3 stosuj 1–2 razy w tygodniu. Zawartość opakowania wystarcza na około 8 tygodni.


Produkty do pielęgnacji włosów, takie jak odżywki czy maski są podstawowymi produktami odżywczymi. Salon jest w stanie osiągnąć wielki sukces oferując usługi dodatkowe, które wraz z wejściem na rynek TRIJUVEN© stają się możliwe.Zabieg odmładzania włosów TRIJUVEN© znacznie różni się od konwencjonalnych metod pielęgnacji. Oprócz odżywczej funkcji TRIJUVEN© mocno regeneruje włosy.

Odzyskanie naturalnej kondycji włosów to zupełnie nowy efekt, którego nie doświadczyliśmy nigdy wcześniej.


Dlaczego stosuję go w pracy na co dzień?


Uczucie po zabiegu TRIJUVEN© jest wyjątkowe: jedwabista miękkość i nowa siła. Wrażenie nowych, zadbanych włosów. Ponadto, po zabiegu TRIJUVEN© suszenie jest łatwiejsze. Włosy nawet po kilku dniach wyglądają jak wystylizowane przy pomocy suszarki w salonie fryzjerskim.
Wisienka na torcie... TRIJUVEN© to cudowny produkt do odsprzedaży w salonie. Wykorzystaj wszystkie materiały marketingowe, plakaty i ulotki. Tutaj pojawia się magiczny uśmiech także na twarzy fryzjera! Dodatkowy dochód dla salonu i przeszczęśliwy klient. Bo chętnie zapłaci niewygórowaną cenę za usługę oraz zakupi maskę do domu aby kontunuować odbudowę wykonaną w salonie. Nie ma w tym aspekcie nic co mogło by to zastąpić. Czego chcieć więcej?


114 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page