top of page

Stylizacja włosów za pomocą suszarki


Rewolucja! Od Nowego Jorku, przez Paryż aż do Berlina można znaleźć coraz więcej tak zwanych "barów z suszarkami do włosów" - no cóż, moda wraca. Salony fryzjerskie, które do perfekcji opanowały suszenie, tworząc przy tym ekskluzywne stylizacje - od tych delikatnych, po kobiecie i eleganckie.


Absolutny must have modnego looku prosto spod suszarki to VITA Day Cream, czyli nawilżający krem do stylizacji, zapewniający swobodne utrwalenie, pełnię i blask. Łączy pielęgnację i stylizację objętości w jednym, a dodatkowo wygląda bardzo naturalnie i nie skleja się.


Możesz po prostu znacznie częściej poddawać się zabiegowi suszenia w salonie. Nie zajmuj to dużo czasu, ale jest małą przerwą od codzienności, a taka stylizacja gwarantuje trwałość przez kilka dni. Kolejny plus: profesjonalista zawsze udziela przydatnych wskazówek, które zawsze można zabrać do domu.


Ale już tutaj możemy zdradzić wskazówkę dotyczącą profesjonalnej stylizacji: odważ się użyć okrągłej szczotki! Im większa jej średnica, tym łatwiejsza i szybsza stylizacja. Ponadto zapewnia to dużą objętość.


VITA Day Cream doskonale wspomaga również pracę okrągłą szczotką. Włosy nabierają większego blasku. Także każdy dzień to GOOD HAIR DAY.

52 wyświetlenia0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page