top of page

TRIJUVEN - Terapia odmładzająca włosyWłosy im dłuższe, tym starsze. Zajmuje im nawet kilka lat, aby urosnąć do ramion. Ten czas z pewnością zostawia ślad na włosach. Ponadto, jeśli były regularnie farbowane lub narażone na działanie wysokiej temperatury, będą wyglądały na uszkodzone i pozbawione blasku. Dzięki intensywnym badaniom opracowaliśmy TRIJUVEN©, zabieg odbudowujący warstwę włókien włosa – od wewnątrz i od zewnątrz. W ten sposób TRIJUVEN© wyraźnie poprawia strukturę włosów i nadaje im młodszy, zdrowy wygląd, budując je na nowo.


TRIJUVEN© to zabieg odmładzania włosów, który różni się znacznie od innych dzięki nowej kombinacji aktywnych składników konwencjonalnych metod leczenia. Mikro-białko przechodzi przez zewnętrzna powłokę włosów i wchodzi do wnętrza włosa. TRIJUVEN© działa zarówno na włosy jak i również we włosach.


TRIJUVEN© step 1


TRIJUVEN© step 1 to esencja dodawana do rozjaśniacza lub farby w salonie podczas zabiegów chemicznych. W przypadku gdy zabieg chemiczny nie występuje, esencję rozcieńcza się z wodą i nakłada na włosy.TRIJUVEN© step 2


TRIJUVEN© step 2 to emulsja mikro-białkowa, która jest używana w salonie po spłukaniu rozjaśniacza lub farby. W przypadku zabiegu odmładzania włosów bez obróbki chemicznej, emulsje można nakładać bez wcześniejszego spłukiwania mieszaniny wodnej z kroku 1.TRIJUVEN© step 3


TRIJUVEN© step 3 to dodatkowa emulsja, którą nakładasz na włosy w domu, aby na dłużej utrzymać

efekt odmłodzenia.


Stosowanie z produktami chemicznymiEfekt przed i po zabiegu


Uczucie włosów po zabiegu TRIJUVEN© jest wyjątkowe: Stają się one mocniejsze, zdrowsze, połyskujące i sprężyste. W domu wystarczy do tego tylko suszarka, aby uzyskać efekt jak z salonu fryzjerskiego.
455 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page