top of page

Więcej niż zwykły szampon
SZAMPONY GLYNT ZMIENIAJĄ MYCIE WŁOSÓW W DOBRE SAMOPOCZUCIE I DOŚWIADCZENIE ŚWIADOMOŚCI EKOLOGICZNEJRelaksujące mycie włosów szamponami GLYNT to prawdziwe dobrodziejstwo dla duszy. Szczególnie delikatne, indywidualnie dopasowane zapachy pobudzają wszystkie zmysły i natychmiast dają uczucie świeżości.


Szampony GLYNT są przeznaczone przede wszystkim do oczyszczania włosów bez pozbawiania ich naturalnych właściwości równoważących. Pielęgnacja skóry głowy zawsze miała kluczowe znaczenie w gamie GLYNT zdrowa skóra głowy jest warunkiem wzrostu pięknych włosów.


ODPOWIEDNI SZAMPON DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW

Dzięki starannie dobranym składnikom ziołowym, które precyzyjnie reagują na specyficzne wymagania włosów. Są one stosowane w szczególnie łagodnych preparatach, które są zawsze testowane dermatologicznie. i klasyfikowane jako doskonale kompatybilne. W delikatny sposób wpływają na zdrowsze i piękniejsze włosy.


SKŁADNIKI ZE ŚWIADOMOŚCIĄ

GLYNT jest pionierem w wykorzystaniu odnawialnych surowców roślinnych w kosmetyce włosów.

Jako pierwsi rozpoznaliśmy i z powodzeniem wykorzystaliśmy doskonały potencjał pielęgnacyjny oleju jojoba do szamponów. Niezależnie od tego, czy składnik aktywny został wzięty bezpośrednio z natury, czy uzyskany syntetycznie: receptura produktu do włosów lub skóry głowy musi być szczególnie kompatybilna. Marka GLYNT oznacza współczesne połączenie natury i nauki. Przy opracowywaniu produktów coraz ważniejsze staje się nie tylko dążenie do maksymalnej wydajności, ale także jednoczesne zachowanie poszanowania środowiska. Dlatego w rozwoju

produktów GLYNT przywiązuje się jednakową wagę do wydajności i zrównoważonego rozwoju. Łączą unikalne sposoby działania i synergiczne działanie składników ziołowych z najnowocześniejszymi metodami ich pozyskiwania i stosowania.HYDRO SHAMPOO

Wodorosty i aloes dosłownie zalewają włosy bogatym w składniki odżywcze nawilżeniem.


VOLUME SHAMPOO

Imbir, ekstrakt z bambusa i witamina B5 tworzą synergie, które nadają jędrności, blasku i pełni.


REVITAL SHAMPOO

Magnolia i fitokeratyna rekompensują uszkodzenia, które powstały we włosie i na jego powierzchni. Łagodne czyszczenie, łatwe rozczesywanie i odżywienie koloru!
NUTRI SHAMPOO

Olejki Jojoba i Makadamia szczególnie pielęgnują łamliwe włosy, ponieważ są bardzo podobne do lipidów w skórze i włosach.


DERMA SHAMPOO

Ekstrakt z kory wierzby działa przeciwzapalnie. Cynk i kwas salicylowy pomagają w walce z łupieżem i suchością oraz regulują skórę głowy.


REFRESH SHAMPOO

Zielona herbata poprawia własne mechanizmy ochronne i naprawcze skóry. Mentol jest również niezwykle orzeźwiający i stymulujący.
IDEALNY DO TESTOWANIA


Z naszymi saszetkami można zdobyć nawet najbardziej niezdecydowanych klientów! Po prostu daj im próbkę właściwego szamponu. W ten sposób klienci Twojego salonu mogą w ciszy i spokoju przekonać się do produktu w domu.

59 wyświetleń0 komentarzy

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page