top of page

Zabieg pielęgnacyjny tylko w 10 sekund!

TRIJUVEN© Smoothing Water - wyjątkowy produkt z gwarantowanym efektem wow!

Powiększamy teraz serię TRIJUVEN©, Smoothing Water to natychmiastowy zabieg pielęgnujący, który zapewnia włosom idealną kondycję w ciągu kilku sekund. Płynna kuracja do włosów, o wyglądzie czystej wody, wygładza strukturę powierzchni włosów w zaledwie 10 sekund, nie obciążając włosów.


TRIJUVEN© Smoothing Water nakłada się bezpośrednio na włosy. Tutaj płynny fluid zamienia się w kremową konsystencję, która natychmiast odżywia włosy i sprawia, że ​​są one wygładzone i lśniące. Smoothing Water TRIJUVEN© działa na powierzchnię włosów. Ta szczególnie lekka pielęgnacja, w ciągu kilku sekund, zamyka zewnętrzną łuskę włosa i pomaga w ten sposób uzyskać miękkość i połysk.


Po zastosowaniu Smoothing Water TRIJUVEN© włosy są całkowicie nieskazitelne, nawet w przypadku uporczywych, zniszczonych i rozjaśnionych włosów. Włosy rozczesują się w mgnieniu i łatwo się układają. Dzięki formule zapobiegającej puszeniu, włosy zyskują lśniącą, błyszczącą powierzchnię. Dodatkowo nieobciążająca formuła pozostawia naturalnie lekkie i jedwabiście lejące włosy. Nowa usługa szybkiej pielęgnacji w salonie i w domu to idealny zabieg zawsze wtedy, gdy potrzebujesz szybkiego efektu.


10-CIO SEKUNDOWA PIELĘGNACJA W SALONIE I W DOMU

Z TRIJUVEN© Smoothing Water – szybka pielęgnacja powierzchni włosów. Idealnie nadaje się do:

włosów długich naturalnie puszących się i farbowanych, a także po zabiegu rozjaśniania włosów zniszczonych lub pozbawionych blasku.APLIKACJA:

Nałóż równomiernie 20 ml na mokre włosy na długości i końce. Pracuj rękami, aż uzyskasz kremową konsystencję.

Pozostaw na 10 sekund.

Dokładnie spłucz TRIJUVEN© Smoothing Water.EFEKTY PRZED i PO


917 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page