top of page

PURE

PIELĘGNACJA WŁOSÓW
W CZYSTEJ POSTACI

Dzięki PURE powstał pierwszy bezwodny szampon GLYNT. Potrzebną wodę dodaje się tylko do szamponu pod prysznicem, aby mogła powstać kremowa piana. Forma pudru sprawia, że ​​użycie plastikowego opakowania, nie jest konieczne. Dlatego szampon w proszku umieściliśmy w opakowaniu wykonanym w 100% z papieru. Aby opakowanie było odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią, wyposażono je w woskową powłokę.

PURE nie tylko zapobiega powstawaniu odpadów z tworzyw sztucznych, ale także zapewnia lepszą emisję CO2: Ilość zawartego proszku 60g odpowiada około 250ml konwencjonalnego szamponu w płynie. 

icons_pure_x2.png
pure-shampoo_neu2.png

PURE SHAMPOO to delikatnie myjący szampon odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Zawiera ekstrakt z bławatka, który ma bardzo lekkie działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Zawarte w nim polisacharydy delikatnie pielęgnują włosy i ułatwiają ich rozczesywanie. Ponieważ formuła nie zawiera wody, nie zawiera też żadnych konserwantów.

Stosowanie: Drobny proszek wysypuje się za pomocą praktycznego dozownika. W zależności od długości włosów, jedną lub więcej porcji należy wsypać na dłoń, dodać wodę i wmasować kremową piankę we włosy. Następnie dokładnie spłukać wodą, a w razie potrzeby ponownie umyć włosy.

CZYSTE   PIĘKNO

Pragnienie zrównoważonego stylu życia doprowadziło do innego podejścia w wielu dziedzinach. Zmiany klimatyczne i kwestie środowiskowe, takie jak zanieczyszczenie oceanów są przez wielu postrzegane jako najważniejsze priorytety.

 

Jednym ze sposobów zachowania odpowiedzialności ekologicznej jest unikanie używania jak największej ilości plastiku. Aby opracować nowy szampon, uwolniliśmy się od poprzednich przyzwyczajeń i ograniczyliśmy się do tego, co najważniejsze.

 

Rezultatem jest PURE – szampon w postaci proszku, który nie zawiera wody i dlatego może być dostarczany w opakowaniu papierowym. PURE można postrzegać jako pierwszy krok w kierunku świata bez plastiku. Może pewnego dnia pojawi się cała rodzina PURE.

product_pure_NEU.png
bg_parallax_pure4.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page