top of page

REFRESH

MAKSYMALNA ŚWIEŻOŚĆ
SKÓRY
I WŁOSÓW

To właśnie podczas poszukiwań orzeźwiających składników do produktów kosmetycznych odkryto zieloną herbatę. Łączy w sobie całą gamę pozytywnych właściwości, dzięki czemu jest interesujący w zastosowaniach do pielęgnacji skóry i włosów. Zielona herbata ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, co poprawia własne mechanizmy ochronne naprawcze skóry. Uważana jest też za niezwykle orzeźwiającą i pobudzającą, dzięki czemu jest idealnym składnikiem orzeźwiającym do szamponów i żeli pod prysznic. Szczególnie gdy zestawiony jest ze stymulantami, takimi jak imbir i kofeina – jak w serii REFRESH.

beauty_refresh_neu_m.jpg
refresh-shampoo1.png

VOLUME ENERGY SPRAY

REFRESH SHAMPOO to głęboko oczyszczający, odświeżający szampon na co dzień. Zielona herbata wzmacnia włosy dzięki zawartym wapnem
i magnezem. Kofeina pobudza krążenie w skórze głowy i dostarcza wystarczającą ilość składników odżywczych dla cebulek – warunek silnego wzrostu włosów.

REFRESH SHAMPOO

refresh-body-wash_.png
REFRESH BODY WASH działa bardzo odświeżająco. Wynika to z jednej strony z pobudzającego ekstraktu z zielonej herbaty, a z drugiej strony z imbiru. Pobudza to krążenie krwi i dodatkowo poprawia nawilżenie skóry. Odżywczą formułę świeżości podkreśla subtelny, wodny zapach.

REFRESH BODY WASH

DUŻO ŚWIEŻEJ
ENERGII

product_refresh.png
bg_parallax_refresh_.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page