PIELĘGNACJA I POŁYSK DLA WŁOSÓW FARBOWANYCH

Właściwy kolor sprawia, że ​​fryzura jest idealna. Nadaje jej indywidualny styl i charakter. Niezależnie od tego, czy są to pasmowe, zabarwione, farbowane lub falowane włosy. Wybrane składniki serii Revital zapewniają długą trwałość zabarwienia i moc jasnego koloru. Włosy stają się miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

REVITAL ODZYSKAJ WIGOR KOLORU

REVITAL Regain Shampoo to bogaty w składniki odżywcze szampon do włosów farbowanych, kręconych lub falowanych. Wyjątkowo odżywcza formuła zapewnia jedwabisty uczucie podczas ich dotykania. Trawa morska, bogata w witaminy, białka i ich aminokwasy, również chroni i odżywia skórę głowy. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego.

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

REWITALIZUJĄCE MLECZKO

REVITAL Regain Milk to błyszcząca odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych, falowanych lub zwiniętych. Fitantriol dodatkowo wiąże wilgoć we włosach, a witamina B5 dodaje dodatkowej pełni. W salonie ta odżywka jest idealna jako zabieg po zabiegu chemicznym. 

Zastosowanie: Po umyciu szamponem równomiernie osusz suche włosy i nie spłukuj.

MASKA REWITALIZUJĄCA 

REVITAL Regain Mask to szczególnie odżywcza emulsja do rozjaśnionych, farbowanych lub falujących włosów. Włosy szczególnie rewitalizowane są wyjątkowo miękkie i jedwabiste.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem wmasuj porcję wielkości orzecha włoskiego w wilgotne, mokre włosy, szczególnie o długości i końcówkach. Po 5-10 minutach zemulguj i dokładnie spłucz.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.