top of page

REVITAL

WSPANIAŁA
MOC KOLORU

Włosy farbowane bardzo często są zniszczone, ponieważ koloryzacja osłabia keratynowe włókna. W takim przypadku pigmenty koloru słabiej się przyjmują, co powoduje utratę jego intensywności. Dlatego seria REVITAL opiera się
na połączeniu magnolii, keratyny roślinnej – tak zwanej fitokeratyny – do włosów rozjaśnianych, farbowanych lub z pasemkami. Składniki te rekompensują uszkodzenia we włosach i na ich powierzchni. Włosy zyskują
na sile i sprężystości, a kolor zyskuje blask i trwałość.

beauty_revital_NEU.jpg
revital_shampoo2.png
REVITAL SHAMPOO to pierwszy krok do oczyszczenia włosów rozjaśnianych, farbowanych lub z pasemkami, pozostawiąc je błyszczące i sprężyste. Fitokeratyna i magnolia wygładzają szorstkie łuski włosów, które zostały poddane obróbce chemicznej.

REVITAL SHAMPOO

revital-mask.png
REVITAL MASK dostarcza włosom skoncentrowaną dawkę aktywnych składników pielęgnacyjnych jakim jest magnolia i fitokeratyna. Dzięki temu struktura zniszczonych włosów zostaje znacznie poprawiona. Włosy są gładsze i lśniące. Znacząco poprawia się również trwałość koloru. Pozostaw maskę na 5 do 10 minut – aby uzyskać najlepsze efekty użyj źródła ciepła i spłucz.

REVITAL MASK

revital_care-spray.png
Na końcu REVITAL CARE SPRAY zamyka zewnętrzną warstwę włosa, a dzięki ekstraktowi z magnolii nadaje włosom jedwabistość i pozwala na łatwiejsze rozczesywanie. Fitokeratyna nabłyszcza włosy. Spray stosowany jest w salonach do utrwalenia koloru bezpośrednio po zabiegu koloryzacji.

REVITAL CARE SPRAY

revital-shot-.png
REVITAL SHOT do zabiegu pielęgnacyjnego w salonie. Odżywczą piankę pielęgnacyjną nakłada się na włosy przed strzyżeniem, działa podczas strzyżenia i nie spłukuje się. Intensywny, natychmiastowy efekt: łatwiejsze rozczesywanie i blask włosów farbowanych.

REVITAL SHOT

00_pflege_03_revital_square.jpg

WSPANIAŁA
MOC KOLORU

bg_parallax_revital.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page