top of page

SENSITIVE

DELIKATNA 
PIELĘGNACJA SKÓRY

Skóra to nasza zewnętrzna powłoka ochronna, dlatego bardzo ważne jest aby zwracać na nią szczególną uwagę. Jeśli skóra traci równowagę i reaguje podrażnieniem, rzadko kiedy sama jest w stanie odzyskać tę równowagę. Dlatego seria SENSITIVE pielęgnuje wrażliwą skórę w wyjątkowo delikatny sposób. Dzięki wyjątkowo przyjaznym dla skóry składnikom oraz olejowi jojoba i z kwiatów kukułki, utrzymuje kwaśny płaszcz ochronny skóry i wzmacnia jej barierę.

beauty_sensitive_neu_m.jpg
sensitive-shower-gel2.png

SENSITIVE JOJOBA FLUID

Dzięki swojej formule z olejem jojoba, który bardzo dobrze zatrzymuje wilgoć, SENSITIVE SHOWER GEL przyjemnie nawilża i dlatego jest idealny również do regularnych pryszniców. Jest szczególnie korzystny dla bardzo suchej
i wrażliwej skóry.
sensitive-jojoba-fluid.png

SENSITIVE SHOWER GEL

SENSITIVE JOJOBA FLUID otula twarz i ciało tłoczonym na zimno olejem jojoba i długotrwale poprawia wygląd skóry dzięki antyoksydacyjnym witaminom E i A. Nie zawiera substancji zapachowych, konserwantów, emulgatorów i barwników.
sensitive-hand-nail-balm.png

SENSITIVE HAND & NAIL BALM

Ręce w szczególności mają ciągły kontakt z wodą. SENSITIVE HAND & NAIL BALM z olejkiem jojoba i kwiatem kukułki nie jest tłusty, szybko się wchłania, a jednocześnie optymalnie kompresuje utratę wilgoci dłoni oraz paznokci.
sensitive-eye-cream.png

SENSITIVE EYE CREAM

SENSITIVE EYE CREAM doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji wrażliwych okolic oczu. Wynika to głównie z oleju z kwiatu kukułki. Jest łagodny i nawilżający, a także szczególnie nadaje się do pielęgnacji oczu, ponieważ nie spływa.

RÓWNOWAGA SKÓRY 
I WŁOSÓW

product_sensitive.png
bg_parallax_sensitive4.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page