KOLORYZACJA BRWI I RZĘS W SALONIE

bg_beauty-pflege_brilliant-eyes.jpg

SHADOWS® BRILLIANT EYES

Długie, gęste, błyszczące rzęsy podkreślają  okolice oczu. Dobrze podkreślone brwi stanowią do tego idealną podstawę. Wykorzystaj potencjał tej usługi i jako osobisty konsultant kosmetyczny zaproponuj swoim klientom idealny wygląd brwi, rzęs dzięki SHADOWS® BRILLIANT EYES. Samo wdrożenie tej usługi nie jest czasochłonne ani kosztowne. 

BRWI I RZĘSY W NAJLEPSZYCH KOLORACH

Dzięki usłudze koloryzacji brwi i rzęs z SHADOWS® BRILLIANT EYES możesz osiągnąć wyjątkowo piękne rezultaty dla swoich klientek i doskonale dopełnić usługi kosmetyczne w Twoim salonie. Większość Twoich klientów skorzysta z tego pięknego zabiegu pielęgnacyjnego!

Marble Surface

THE SHADOWS® BRILLIANT EYES BOX - WSZYSTKO POD RĘKĄ W KAŻDYM MOMENCIE

Nowy SHADOWS® BRILLIANT EYES Box to idealne narzędzie do profesjonalnej koloryzacji brwi i rzęs! Inteligentne narzędzie zachwyca doskonałym wyborem produktów i przemyślaną praktycznością. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz do tej usługi 

bg_brilliant-eyes_imsalon-.jpg

REKLAMA SUKCESEM 

W TWOIM SALONIE

Aby usługa koloryzacji brwi i rzęs zakończyła się pełnym sukcesem w Twoim salonie, dostarczamy atrakcyjny materiał reklamowy i wsparcie dotyczące wiedzy produktowej. Wspiera on charakter usługi i tworzy widoczność oferty w salonie. Dlatego też zachęcamy dołączyć do naszej grupy na Facebooku, w której każdy z chęcią doradzi na wiele tematów.

INTERESUJĄ CIĘ PRODUKTY SHADOWS® BRILLIANT EYES?

Zapytaj się naszych doradców handlowych, zadzwoń do nas 533-309-065

lub wyślij nam e-maila: biuro@ekf24.pl

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.