top of page
bg_beauty-pflegeschnitt_01_new_m.jpg

STRZYŻENIE PIELĘGNACYJNE GLYNT SHOTS

Wraz z wprowadzeniem GLYNT SHOTS prezentujemy nie tylko trzy produkty, ale także udoskonaloną usługę CARE CUT. Trzy wysoce skoncentrowane pianki pielęgnacyjne do strzyżeń, które pozostają na włosach po umyciu szamponem!

Untitled.png

PIELĘGNACJA WŁOSÓW DLA KAŻDEGO KLIENTA
- EFEKTOWNA I OSZCZĘDZAJĄCA CZAS

Dzięki wyjątkowej konsystencji pianki GLYNT SHOTS są idealne do CARE CUT. 
Pianki pielęgnacyjne, indywidualnie dopasowane do rodzaju włosów, delikatnie je otulają i są całkowicie wchłaniane podczas strzyżenia. Od razu zauważysz, że włosy klienta łatwo się rozczesują i precyzyjnie przycinają. Po strzyżeniu możesz od razu przejść do stylizacji za pomocą suszarki. 

WYKORZYSTAJ W SALONIE

GLYNT SHOTS są używane wyłącznie w połączeniu z usługą CARE CUT, czyli pielęgnacyjnego strzyżenia. Usługa ta ma miejsce w salonie, a pianki nie są sprzedawane klientom indywidualnie. Dzięki swojej piankowej konsystencji idealnie nadają się do cięcia pielęgnacyjnego. Jednocześnie SHOTS prezentują wspaniały efekt poszczególnych serii pielęgnacyjnych - HYDRO, VULUME i REVITAL. Produkty z odpowiedniej serii są wówczas polecane przy kolejnych zakupach. 

STOSOWANIE

Wybierz odpowiednią piankę pielęgnacyjną i rozprowadź kulkę wielkości mandarynki równomiernie na wytartych włosach klienta. Doskonale nada się do tego szczotka szkieletowa lub grzebień o szerokich zębach. Następnie przytnij włosy jak zwykle. Po strzyżeniu możesz od razu je wysuszyć. 

Untitled.png

POWIEDZ O USŁUDZE KLIENTOM

  • Dodaj strzyżenie pielęgnacyjne do swojego cennika - również online!

  • Pokazuj ten trend i efekty na swoich platformach społecznościowych. 

  • Pokaż materiały reklamowe w widoczny sposób w salonie. 

  • Zaoferuj swoim klientom usługę podczas rezerwacji wizyty.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTAMI?

Zapytaj naszych doradców, zadzwoń do biura: 533 309 065
lub wyślij maila: biuro@ekf24.pl

bottom of page