top of page
inhaltsstoffe-rezepturen_beauty.jpg

STAJEMY SIĘ LEPSI

Marka GLYNT oznacza współczesne połączenie nauki i natury. Przy opracowaniu produktów coraz ważniejsze staje się nie tylko do maksymalnej wydajności, ale jednocześnie poszanowanie środowiska. Właśnie dlatego aspekty wydajności i zrównoważonego rozwoju w równym stopniu wpływają na ewolucję produktów GLYNT. Łączą unikalne sposoby działania i synergiczne składniki ziołowe z najnowocześniejszymi metodami ich ekstrakcji i stosowania. 

WSZYSTKO DLA  NAJLEPSZYCH RECEPTUR

Jakość produktu w dużej mierze zależy od jakości poszczególnych jego elementów i ich interakcji. Nie tylko może mieć sens użycie składnika, ale także pominięcie go w innym produkcie. Jeśli kompozycje są niezwykle skuteczne, mają nieocenioną wartość i nie bez powodu ą najlepiej strzeżonymi tajemnicami firmowymi. Dlatego w GLYNT zwracamy uwagę na doskonałe połączenie najlepszych składników, aby powstały z nich idealne produkty. Odpowiedzialne, ostrożne korzystanie z zasobów jest dla nas sprawą oczywistą. Dzięki produktom GLYNT możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów w salonie i w domu, oraz cieszenie się wyjątkowymi doznaniami pielęgnacyjnymi z czystym sumieniem. 

inhaltsstoffe-rezepturen6_trenner.jpg
inhaltsstoffe-rezepturen_img_m.jpg

SKŁADNIKI ZE ŚWIADOMOŚCIĄ

GLYNT jest pionierem w wykorzystaniu odnawialnych surowców roślinnych w kosmetyce włosów. Jako pierwsi rozpoznaliśmy i z powodzeniem zastosowaliśmy olej jojoba z szamponów. Używamy go w formułach GLYNT tylko wtedy, gdy udowodniono naukowo działanie naturalnego surowca na włosy i skórę głowy. Znajdując aktywne składniki, unikamy ekosystemów, które są zaburzone lub zagrożone interwencjami. 

Gif_Animation_Icon_Cruelty-free_small.gi
Gif_Animation_Icon_vegan.gif

Nowe receptury zostały stworzone z uwzględnieniem różnych kryteriów. Po drodze obserwujemy cały ekosystem, tworząc produkty, które są w równym stopniu kompatybilne z człowiekiem i środowiskiem.

Produkty GLYNT są wegańskie. Możesz łatwo stwierdzić, czy produkt jest wegański, patrząc na symbol umieszczony na opakowaniu. Zwracamy też szczególna uwagę na pełną szacunku i delikatną ekstrakcję składników aktywnych.

Gif_Animation_Icon_Derma.gif
Gif_Animation_Icon_fragrances_sm.gif

Receptury GLYNT przekonują nie tylko działaniem, ale także specjalnymi kompozycjami zapachowymi. Zostały one opracowane w Grasse na południu Francji, centrum naturalnych esencji zapachowych. Wszystkie te zapachy są szczególnie harmonijne, lekko skoncentrowane i bardzo dobrze tolerowane.

Formuła produktu do włosów lub skóry głowy musi być szczególnie kompatybilna. Skóra jest największym żywym organem człowieka i natychmiast reaguje na nietolerancję lub nadmierny stres. Produkty GLYNT są zatem testowane dermatologicznie i klasyfikowane jako doskonale kompatybilne. 

inhaltsstoffe-rezepturen_agave_trenner.j
bottom of page