top of page

SMOOTH

WYJĄTKOWA
 MIĘKKOŚĆ

Żadna stylizacja nie uosabia luksusu i przepychu tak jak elegancki wygląd. Im bardziej wygładzone włosy, tym lepiej odbijają światło. Produkty SMOOTH właśnie to robią: nadają włosom idealny, jedwabiście miękki połysk. 

beauty_Smooth_NEU_m.jpg
product_smooth.png

ELEGANCKI   STYL

Produkty SMOOTH chronią włosy przed ciepłem i sprawiają, że są aksamitnie miękkie i bardzo łatwe do rozczesania. Nadają włosom blasku, sprężystości i efektownego wyglądu.

MALIBU SMOOTHING CREAM

WYGŁADZAJĄCY 
KREM

PRZECIW PUSZENIU SIĘ

bg_styling_smooth_detail-scaled.jpg

Krem wygładzający MALIBU to prawdziwie wszechstronny produkt. Wygładzający krem przeciw puszeniu się idealnie chroni włosy przed wysoką temperaturą i natychmiast zapewnia jedwabiście gładkie włosy o czarującym połysku. Wymagające włosy są opanowane, a cienkie włosy ożywione. MALIBU można nakładać na osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub prostowaniem. Produkt nie obciąża włosów i nie pozostawia na nich osadu. Co pozostaje? Gładkość, która ułatwia późniejszą stylizację. Alternatywnie, MALIBU Smoothing Cream może być stosowany jako wykończenie stylizacji. Niewielka ilość na długościach i końcach włosów doskonale podkreśla fryzurę lub nadaje jej nowy połysk i sprężystość.

MÓWIMY BYE BYE 
SPUSZONYM WŁOSOM 

Przed suszeniem: Nałożyć oszczędnie na osuszone ręcznikiem włosy i wysuszyć.

Przed prostowaniem: Nałóż oszczędnie na długości i końce suchych włosów.

Jako wykończenie fryzury: Nałożyć oszczędnie na włosy i zaakcentować.

ZASTOSOWANIE  MALIBU:

malibu-smoothing-cream_gif.gif

BREEZE  SMOOTHING SPRAY

ŁATWE ROZCZESYWANIE
& JEDWABISTY POŁYSK

bg_styling_smooth_detail-scaled.jpg
packshot_breeze__.png

BREEZE Smoothing Spray natychmiast pomaga uzyskać nieskazitelnie lśniące włosy - idealny połysk nigdy nie był tak łatwy! Spray ze zintegrowaną ochroną termiczną wygładza powierzchnię włosów i eliminuje niechciane puszenie się. Zapobiega powstawaniu nowych ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu efekt puszenia się włosów nie występuje. Faliste lub uparte włosy są łatwe do rozczesania po aplikacji i gotowe do stylizacji za pomocą suszarki, lub narzędzia do stylizacji. Inna opcja aplikacji: spray wygładzający BREEZE jako wykończenie fryzury!

DELIKATNE
ROZCZESYWANIE 

Przed suszeniem: Spryskać oszczędnie osuszone ręcznikiem włosy i wysuszyć.

Przed prostowaniem: Spryskaj oszczędnie suche włosy.

Jako wykończenie fryzury: Spryskaj włosy oszczędnie, aby dodać im blasku.

ZASTOSOWANIE  BREEZE:

breeze-smoothing-spray_gif.gif
bottom of page