top of page

ŁATWA 

DEFINICJA

Produkty STYLE EFFECT ożywia każdą fryzurę. Struktura i kształt będą dopracowane i trwałe. Krótkie i długie, falowane czy proste
– produkty STYLE EFFECT zapewniają maksymalną indywidualność
i nieograniczoną różnorodność. 

STYLE EFFECT

beauty_style-effect_NEU_m.jpg

DOSKONAŁA
FORMA

Produkty STYLE EFFECT pomagają wszystkim fryzurom osiągnąć idealną definicję. Stopnie utrwalenia są różne, od lekkich do mocnych, a sam wygląd od jedwabistego do uderzająco błyszczącego.

product_style-effect.png

SPIDER  CREAM

ELASTYCZNY KREM
NADAJĄCY TEKSTURĘ

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

STYLIZACJA
 
BEZ OGRANICZEŃ

Zmienna w kilka sekund i z dużą dozą indywidualności - tak powinna wyglądać nowoczesna stylizacja włosów. SPIDER Cream dodaje fryzurze charyzmy. Elastyczny krem formujący podkreśla i nadaje tekstury każdej krótkiej i średniej długości fryzurze. Najpierw włosy swobodne z dużą ilością tekstury, a potem elegancko ujarzmione? SPIDER Cream z serii STYLE EFFECT pozostaje elastyczny przez cały dzień, dzięki czemu nie wyznacza granic różnorodności stylizacji.

packshot_spider-.png

ZASTOSOWANIE SPIDER:

Nabierz niewielką ilość produktu z pudełeczka i rozetrzyj w dłoniach przed nałożeniem na włosy. Dla swobodnych, teksturowanych stylizacji: Rozprowadzając SPIDER Cream, najpierw skoncentruj się na nasadzie włosów, wykonując ruchy szamponem i celowo je "potargaj" - to natychmiast buduje teksturę. Następnie nałóż produkt na długości i końce włosów i ułóż fryzurę indywidualnymi ruchami.

spider-cream_anwendung.png

MAT MODELER

WOSK O STAŁEJ
OBJĘTOŚCI

Z MATOWYM
WYKOŃCZENIEM

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

NOWOCZESNY
WOSK DO WŁOSÓW

Mało który produkt do stylizacji jest tak wszechstronny w zastosowaniu jak wosk - MAT Modeler. Formuła wosku pszczelego jest zmieszana z krzemionką, dzięki czemu jest bardzo twarda. Dlatego włosy natychmiast zyskują dużą objętość i naturalne matowe wykończenie. Nawet cienkim włosom można nadać kształt i postawić je już od nasady. MAT Modeler jest również idealny do tworzenia najmniejszych pasem włosów lub podkreślania poszczególnych sekcji, lub końcówek.

packshot_mat-.png

ZASTOSOWANIE MAT MODELER:

Nabierz trochę produktu na dłoń, wystarczy ilość wielkości ziarnka grochu. Produkt jest bardzo twardy i mięknie pod wpływem ciepła. Dlatego energicznie rozetrzyj go w dłoniach i szybko rozprowadź na fryzurze. Następnie ułóż fryzurę według uznania. MAT Modeler ponownie utrwala fryzurę

i nadaje włosom naturalne matowe wykończenie i objętość.

mat-modeler_anwendung.png

PEARL GLOSS GEL

SILNIE FORMUJĄCY ŻEL
Z PERŁOWYM EFEKTEM

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

MINIMALIZM  I ELEGANCJA
SLEEK - STYLING

Eleganckie, gładkie fryzury są modne już od tak dawna, że nie sposób wyobrazić sobie bez nich stylizacji włosów. To, co sprawdza się na czerwonych dywanach i na głowach hollywoodzkich piękności, jest również bardzo popularne wśród klientów salonów fryzjerskich. Gładka stylizacja to minimalizm i elegancja, w której nie ma miejsca na odstające włosy. Wymaga to żelu, który idealnie wspiera pracę profesjonalisty. PEARL Gloss Gel idealnie nadaje się do takich stylizacji - z mocnym utrwaleniem i odbijającym światło połyskiem masy perłowej. Wspaniałą rzeczą jest to, że żel do modelowania nie skleja się i można go reaktywować niewielką ilością wody dzięki formule na bazie wody. Stylizacja może być zatem wielokrotnie reinterpretowana.

packshot_pearl.png

ZASTOSOWANIE PEARL GLOSS GEL:

Rozetrzyj oszczędnie w dłoniach i rozprowadź na zmierzwionych włosach. W przypadku fryzur z ciasnym przedziałkiem, szczególnie u nasady włosów. Można reaktywować niewielką ilością wody.

pearl-gloss-gel_anwendung.png

JELLY EXTREME STYLER

ODBIJAJĄCY ŚWIATŁO ŻEL
ZAPEWNIAJĄCY WYJĄTKOWO
SILNE UJĘDRNIENIE

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

EXTREME TRENDY LOOK

Ekstremalny wygląd wymaga ekstremalnej wydajności produktu! JELLY Extreme Styler to odbijający światło żel do stylizacji zapewniający ekstremalnie mocne utrwalenie. Jego zakres zastosowania jest całkowicie zmienny i obejmuje zarówno fryzury z przedziałkiem, jak i zdefiniowane, podkreślone obszary oraz stylowe mokre stylizacje. Dla naprawdę przyciągających wzrok fryzur z maksymalnym utrwaleniem!

Jak sama nazwa wskazuje, modna stylizacja na mokro została zaprojektowana tak, aby imitować wygląd mokrych włosów - ale przez kilka godzin bez suszenia włosów na powietrzu. Ta stylizacja to odważna deklaracja mody, która jest niezwykle łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nałożyć JELLY Extreme Styler na osuszone ręcznikiem włosy i rozczesać je na gładko lub celowo nadać im teksturę palcami. Zajmuje to zaledwie kilka sekund i działa na wszystkich długościach włosów.

packshot_jelly.png

ZASTOSOWANIE JELLY EXTREME STYLER:

Rozetrzeć oszczędnie w dłoniach i wmasować w osuszone ręcznikiem włosy. Można reaktywować niewielką ilością wody.

jelly-extreme-styler_anwendung.png

STEELER POMADE

WYJĄTKOWO
MOCNA  POMADA  

NA BAZIE WODY

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

PRAWDZIWY STYL

Pomada na bazie wody jest szczególnie praktyczna, ponieważ można ją ponownie aktywować wodą w bardzo krótkim czasie, a także łatwo spłukać. Niemniej jednak pomadzie STEELER nie brakuje intensywności. Imponujące fryzury bombage można wysuszyć, a następnie z łatwością stylizować. Pomada STEELER działa zarówno jako wzmacniacz suszenia na włosach osuszonych ręcznikiem, jak i jako ostateczne wykończenie na włosach suchych. Włosy są idealnie związane, a stylizacja mocno utrwalona. Błyszczące wykończenie pomady sprawia, że fryzura wygląda naprawdę stylowo.

GLYNT_1326_STEELER Pomade_75ml_RGB_S.png

ZASTOSOWANIE STEELER POMADE:

Dobrze rozetrzyj pomadę w dłoniach i nałóż na zmierzwione włosy. Następnie je wysusz. Fryzura zyskuje wyjątkowo mocne utrwalenie, a wykończenie jest niewidoczne. Aby uzyskać wyraźnie błyszczące wykończenie, nałóż niewielką ilość pomady na suche włosy i ułóż fryzurę według uznania.

steeler-pomade_anwendung (1).png

KANGOO FIBRE

ELASTYCZNA PASTA
DO WŁOSÓW  

ZAPEWNIAJĄCA ZMIENNE 
UTRWALENIE

bg_styling_style-effect_detail-scaled.jpg

WSZECHSTRONNE MOŻLIWOŚCI
DO STYLIZACJI KRÓTKICH WŁOSÓW

KANGOO Fibre nadaje każdej krótkiej fryzurze bardzo plastyczną i elastyczną stylizację. Dzieje się tak dzięki zawartym w produkcie żywicom włóknistym, które dosłownie "przeprojektowują" włosy. Lekkie utrwalenie i jedwabisty połysk sprawiają, że pasta projektowa jest do wszystkich krótkich fryzur. Bardzo grube włosy lub nawet pojedyncze pasma włosów są natychmiast ujarzmiane dzięki KANGOO Fibre. Każda fryzura zyskuje swój własny kształt.

packshot_kangoo-.png

ZASTOSOWANIE KANGOO FIBRE:

Rozetrzeć oszczędnie w dłoniach i wmasować w osuszone ręcznikiem lub suche włosy.

kangoo-fibre_anwendung.png
bottom of page