top of page

ŁATWA 

DEFINICJA

Produkty STYLE EFFECT ożywia każdą fryzurę. Struktura i kształt będą dopracowane i trwałe. Krótkie i długie, falowane czy proste
– produkty STYLE EFFECT zapewniają maksymalną indywidualność
i nieograniczoną różnorodność. 

STYLE EFFECT

beauty_style-effect_NEU_m.jpg
bg_styling_style-effect1-scaled.jpg

SPIDER CREAM

SPIDER Cream to elastyczny krem modelujący, który jest szczególnie idealny do uzyskania teksturowanych stylizacji. Krem daje delikatne utrwalenie i podkreśla pasma. Optymalny produkt do stylizacji zapewniający widoczną strukturę zarówno krótkich jaki i długich włosów.

Stosowanie: delikatnie wetrzyj między dłonie i rozprowadź na osuszonych ręcznikiem lub suchych włosach.

packshot_mat-.png

MAT MODELER

MAT Modeler to wyjątkowo mocny wosk zwiększający objętość, który jest idealny do trójwymiarowego modelowania. Dzięki bardzo idealnej konsystencji nawet cienkie włosy osiągają dużą objętość. Krzemionka i wosk pszczeli zapewniają lekko matujący efekt.

Stosowanie: delikatnie wetrzyj między dłonie i rozprowadź na suchych włosach.

packshot_pearl.png

PEARL GLOSS GEL

PEARL Gloss Gel to silnie wzmacniający żel modelujący z  efektem połysku masy perłowej. Do podkreślenia błyszczącego, mokrego wyglądu bez sklejenia włosów.

Stosowanie: delikatnie wetrzyj między dłonie i rozprowadź na osuszonych ręcznikiem włosach. Reaktywuj niewielką ilością wody.

packshot_jelly.png

JELLY EXTREME STYLER

JELLY Extreme Styler to odblaskowy fluid projektowy zapewniający wyjątkowo mocne utrwalenie. Jest bardzo wszechstronny w użyciu.

Stosowanie: delikatnie wcieraj między dłonie i wetrzyj w osuszone ręcznikiem włosy. Reaktywuj niewielką ilością wody.

packshot_steeler.png

STEELER POMADE

STEELER Pomade to pomada na bazie wody o wyjątkowo mocnym utrwaleniu i błyszczącym wykończeniu. Gwarantuje to pełną kontrolę nad fryzurą. Doskonale nadaje się do aplikacji na wilgotne włosy.

Stosowanie: delikatnie wetrzyj w dłonie i rozprowadź na osuszonych ręcznikiem włosach.

packshot_kangoo-.png

KANGOO FIBRE

KANGOO Fibre to elastyczna pasta do stylizacji z żywicami włóknistymi. Nadaje włosom zmienne utrwalenie, nadaje im jedwabisty połysk i lekko ujędrnia. Świetnie nadaje się również do ujarzmiania i modelowania grubych włosów.

Stosowanie: Delikatnie wetrzyj między dłonie i wmasuj w wysuszone włosy.

packshot_spider-.png

DOSKONAŁA
FORMA

Produkty STYLE EFFECT pomagają wszystkim fryzurom osiągnąć idealną definicję. Stopnie utrwalenia są różne, od lekkich do mocnych, a sam wygląd od jedwabistego do uderzająco błyszczącego.

product_style-effect.png
bottom of page