Produkty SUN chronią włosy przed utratą wilgoci przez słońce i słoną wodę. Australijski koktajl owocowy wykonany z Aspenzitronen, jagód Lillypilly i śliwek Davidson nadaje włosom specjalny połysk i łatwe rozczesywanie. Nawet matowe lub matowe włosy stają się jedwabiście lśniące i gładkie po jednym zastosowaniu. Produktom SUN towarzyszy owocowy zapach brzoskwini z delikatnym kwiatowym akcentem frezji.

ODŻYWCZA OCHRONA PRZED SŁOŃCEM I SŁONĄ WODĄ

Relaksujące wakacje dla duszy są tak stresujące, że mogą być dla włosów. Słońce, wiatr i słona woda mają działanie wybielające i wysuszają włosy. Seria SUN łączy filtry przeciwsłoneczne z odżywczymi składnikami, które również zapewniają włosom odpoczynek.

SZAMPON PIELĘGNACYJNY SUN

SUN Care Shampoo to bogaty w składniki odżywcze szampon do włosów zestresowanych lub matowych. Olejek jojoba wspiera wyjątkowo odżywczą formułę. Substancje myjące są uzyskiwane z oleju kokosowego, który również bardzo dobrze rozpuszcza pozostałości słonej wody. 

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

SUN CARE ODŻYWKA

SUN Care Conditioner to wyjątkowo odżywcza, głęboko działająca odżywka bez spłukiwania do zestresowanych, matowych lub matowych włosów. Fitantriol wiąże wilgoć we włosach, witamina B5 zapewnia dodatkowe ciało. Filtr UV skutecznie zmniejsza rozjaśnienie koloru włosów.

Zastosowanie: Równomiernie spryskaj suche włosy kilka razy dziennie i nie spłukuj.

CIESZ SIĘ SŁOŃCEM DZIĘKI PROMOCYJNEMU ZESTAWOWI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW GLYNT

Seria GLYNT SUN w praktycznym rozmiarze podróżnym jest niezbędna na wakacje w słońcu w bagażu i na plaży! Tegorocznym niezbędnym letnim dodatkiem jest aqua-bandana w kolorze GLYNT z żółtymi detalami. Jak szalik, opaska do włosów lub przyciągający wzrok na torbie plażowej? # uczucie lata jest gwarantowane.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.