top of page

SUN

OCHRONA
I REGENERACJA 
WŁOSÓW
LATEM

Powrót z wakacji bez zmęczonych słońcem włosów to coś nowego. Promieniowanie UV, sól, chlor i wiatr mogą poważnie uszkodzić włosy i skórę głowy. Aby zrekompensować wszelkie uszkodzenia i utratę wilgoci, seria SUN opiera się na zatrzymujących wodę liści agawy i równie doskonałym, nawilżającym pantenolu. Razem te aktywne składniki dostarczają matowym włosom szeroką gamę regenerujących składników odżywczych.

beauty_sun_NEU-.jpg
sun-shampoo.png

SUN SHAMPOO

W upalnych miesiącach roku włosy myte są częściej. SUN SHAMPOO delikatnie, ale dokładnie usuwa piasek i sól z włosów. Jednocześnie, dzięki dobroczynnemu połączeniu aktywnych składników pantenolu i agawy, natychmiast dodaje im wilgoci.
sun-mask.png

SUN MASK

Dzięki tej masce włosy zmęczone słońcem mogą odzyskać zdrowie
i witalność. Użycie tego produkty nie tylko nawilża, ale także poprawia strukturę włosów. Odpowiada za to aminocukier z agawy, który tworzy nowe związki białkowe we włosach, a tym samym dodaje włosom sprężystość.
sun-care-spray.png

SUN CARE SPRAY

SUN CARE SPRAY to idealny towarzysz na plażę. Chroni włosy przed słońcem, słoną wodą i wiatrem. Dzięki pantenolowi włosy są intensywnie nawilżone i łatwo się rozczesują.
sun-scalp-protect-spray.png

SUN SCALP PROTECT SPRAY

Nie powinno go zabraknąć w żadnej torbie plażowej. Spray opracowany specjalnie do skór głowy posiada filtry UVA i UVB oraz współczynnik ochrony słonecznej 15. Dzięki lekkiej, nietłustej formule spray idealnie nadaje się do stosowania na skórę głowy i na całej długości włosów.
beauty_suns_face-tan-waternew.png

SUN FACE TAN WATER

Dzięki SUN FACE TAN WATER możesz szybko i łatwo uzyskać idealną letnią cerę – przez cały rok. Samoopalacz wyczaruje na Twojej skórze całkowicie naturalną opaleniznę.

LATO BEZ
STRESU

bg_parallax_sun.jpg
glynt_signet_white.gif
product_sun.png
bottom of page