bg_beauty-pflege_volume.jpg

DYNAMICZNA OBJĘTOŚĆ DLA DELIKATNYCH WŁOSÓW

Prawie żadne włosy nie są tak wymagające jak te delikatne. Ze względu na ich strukturę są one szczególnie wrażliwe i szybko tracą moc. Dlatego cienkie włosy wymagają pielęgnacji, które je odbuduje i wzmocni. Seria VOLUME spełnia te wymagania: anaboliczny i głęboko oczyszczający szampon, zagęszczająca włosy maska i mocna odżywka zapewniają natychmiastową pełnię i jedwabisty połysk bez obciążenia. 

Seria VOLUME spełnia dokładnie te wymagania: regenerujący i głęboko oczyszczający szampon, odżywka zagęszczająca włosy i kuracja wzmacniająca dają natychmiastowy efekt pełności i jedwabistego połysku bez ich obciążania. 

Produkty VOLUME to prawdziwy must-have dla cienkich włosów. Szampon energetyczny z ekstraktem z korzenia imbiru działa głęboko oczyszczająco. Termoaktywna odżywka energetyczna zagęszcza włosy białkiem jedwabiu i płynną keratyną, a maska wzmacnia włosy dzięki ekstraktowi z miłorzębu japońskiego i witaminie B5.

 

Rezultat? Wyjątkowa moc, dynamiczna pełnia i nieważka objętość. Skuteczność produktów VOLUME podkreśla owocowy, świeży, korzenny i przyjemnie lekki zapach. 

VOLUME ENERGY SHAMPOO

VOLUME Energy Shampoo to szampon anaboliczny do delikatnych, pozbawionych życia włosów. Głęboko oczyszczająca formuła uwalnia włosy od obciążających pozostałości i natychmiast nadaje im lekkości i pełni. Trawa morska bogata w witaminy, białka i ich aminokwasy również chronią i odżywiają włosy. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego. 

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

VOLUME ENERGY SPRAY

VOLUME Energy Spray to wzmacniająca odżywka bez spłukiwania do włosów cienkich, wiotkich lub rozjaśnionych. Termoaktywna formuła z proteinami jedwabiu i płynną keratyną otula włosy i nadaje im wyjątkową siłę i nieważką objętość. 

Stosowanie: Spryskać osuszone ręcznikiem włosy, a następnie wysuszyć suszarką, ponieważ składniki aktywują się po użyciu źródła ciepła.

VOLUME ENERGY MASK

VOLUME Energy Mask to wzmacniająca emulsja witaminowa, która szczególnie nadaje się do cienkich i słabych włosów. Specjalna formuła objętościowa z witaminą B5 i ekstraktem z miłorzębu japońskiego nadaje włosom jedwabisty połysk bez obciążania. 

Stosowanie: Po umyciu szamponem wmasować preparat na całej długości włosów i w końcówki, a po 2 minutach obficie spłukać wodą. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.