DYNAMICZNA PEŁNIA DLA DELIKATNYCH WŁOSÓW

Prawie żadne włosy nie są tak wymagające, jak delikatne włosy. Ze względu na delikatną strukturę są one szczególnie wrażliwe i szybko tracą moc. Dlatego cienkie włosy wymagają pielęgnacji, która je buduje i wzmacnia. 

Seria VOLUME spełnia te wymagania: anaboliczny i głęboko oczyszczający szampon, zagęszczająca włosy maska i mocna odżywka do włosów zapewniają natychmiastową pełnię i jedwabisty połysk bez obciążania.

SZAMPON ENERGETYCZNY VOLUME

VOLUME Energy Shampoo to szampon anaboliczny do delikatnych, pozbawionych życia włosów. Głęboko oczyszczająca formuła uwalnia włosy od obciążających pozostałości i natychmiast nadaje im lekkości i pełni. Trawa morska, bogata w witaminy, białka i ich aminokwasy, również chronią i odżywiają skórę głowy. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego.

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

SPRAY ENERGETYCZNY 

VOLUME

VOLUME Energy Spray to potężna odżywka bez spłukiwania do delikatnych, słabych lub jasnych włosów. Termoaktywna formuła z białkiem jedwabiu i płynną keratyną otula włosy, nadając im specjalnej siły i nieważkości.

Zastosowanie: Odżywka jest rozpylana na suche włosy i pozostaje we włosach. Ponieważ aktywne składniki są termoaktywne, włosy muszą zostać zdmuchnięte po użyciu, aby uzyskać efekt pełnej objętości.

MASKA ENERGETYCZNA VOLUME

VOLUME Energy Mask to wzmacniająca emulsja witaminowa, która szczególnie nadaje się do cienkich i cienkich włosów. Specjalna formuła objętościowa z witaminą B5 i ekstraktem z miłorzębu japońskiego nadaje włosom jedwabisty połysk bez obciążania.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem wmasuj porcję wielkości orzecha włoskiego w wilgotne, mokre włosy, szczególnie o długości i końcówkach. Po 5-10 minutach zemulguj i dokładnie spłucz.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.