top of page

VOLUME

DYNAMICZNA OBJĘTOŚĆ
DLA CIENKICH 
WŁOSÓW

Włosy cienkie są szczególnie wymagające i wrażliwe pod względem pielęgnacji. Ich delikatna struktura sprawia, że włosy są bardzo podatne na łamanie i rozdwajanie się końcówek. O cienkie włosy należy odpowiednio zadbać. Aby jednak uniknąć ich przeciążenia, pielęgnacja nie powinna być zbyt bogata. Seria VOLUME spełnia ten wymóg dzięki lekkim formułom i składnikom wzmacniającym. Ekstrakt z bambusa, witamina B5 i płynna keratyna, zapewniają sprężystość, połysk i pełnię.

beauty_volume_m_neu.jpg
bg_pflege_volume_-scaled.jpg

VOLUME SHAMPOO

W pierwszym kroku VOLUME SHAMPOO usuwa wszelkie pozostałości, które mogłyby obciążać włosy. Zawarty w nim ekstrakt z bambusa nadaje włosom sprężystość, ponieważ składnik ten jest znany ze swoich niezwykle elastycznych
i stabilnych właściwości.
volume-conditioner.png

VOLUME CONDITIONER

Bezpośrednio po umyciu włosów szamponem, VOLUME CONDITIONER wciera się w końcówki i na całą długość włosów – działa przez cały czas zanim zostanie spłukany. Dzięki połączeniu ekstraktu z bambusa z witaminą B5 znacznie poprawia się jakość włosów, są mocniejsze, bardziej sprężyste
i pełniejsze. Czas aplikacji: 2-5 minut.
volume-energy-spray_.png

VOLUME ENERGY SPRAY

Pod koniec rytuału VOLUME ENERGY SPRAY rozpyla się na osuszone ręcznikiem włosy i rozczesuje je. Następnie włosy suszy się suszarką. Dzięki ciepłu suszarki płynna keratyna zawarta w sprayu otula włosy. Regularne stosowanie sprayu daje zauważalny, długotrwały efekt zwiększający objętość: włosy stają się zauważalnie lśniące i mocniejsze – i takie pozostają.
volume-shot.png

VOLUME SHOT

VOLUME SHOT do zabiegu pielęgnacyjnego w salonie. Odżywczą piankę pielęgnacyjną nakłada się na włosy przed strzyżeniem, działa podczas strzyżenia i nie spłukuje się. Cienkie włosy są zauważalnie wzmocnione podczas strzyżenia i nabierają dynamicznej objętości.
volume-shampoo1.png
00_pflege_02_volume_square.jpg

SUBTELNOŚĆ DLA
WIĘKSZEJ

OBJĘTOŚCI

bg_trenner_volume_parallax_3.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page