Produkty SMOOTH nadają włosom krystaliczny wygląd. Ale robią jeszcze więcej - nadają im jedwabisty efekt, są miękkie i łatwo się rozczesują. Produkty te nadadzą Twoich włosom wyjątkowego blasku, 

JEDWABISTY POŁYSK I LEKKOŚĆ

Promienny połysk i kolor włosów, który odbija światło we wszystkich jego aspektach? Brzmi jak idealny wygląd włosów. Produkty serii SMOOTH sprawią, że włosy będą lśnić jak kryształ, eliminując jednocześnie puszenie. 

MALIBU SMOOTHING CREAM

MALIBU Smoothing Cream to wygładzający krem przeciw puszeniu, zapewniający jedwabisty połysk i lekkość włosów.Krem wygładzający jest idealny jako ochrona przed ciepłem i przed pracą z narzędziami termicznymi, jako krem do pracy z suszarką lub do delikatnego wykończenia.

BREEZE DETANGLER SPRAY

Lekki BREEZE Detangler Spray nawilża włosy, wypełnia porowate miejsca i zapobiega ich wysuszeniu. Szczególnie naturalnie falowane i mocne włosy można łatwo rozczesać. Jednocześnie zapobiega ładunkom elektrostatycznym włosów, chroni je przed działaniem ciepła przez suszarkę do włosów i inne narzędzia grzewcze. 

  • Przed pracą z narzędziami termicznymi: nakładać oszczędnie na włosy,

  • Przed suszeniem: psikać niewielką ilość we włosy - na całej długości i na końcówkach,

  • Wykończenie: używaj jako połysk na włosy.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.