top of page

CURLS

DYNAMICZNE
FALE

Od delikatnie falowanych po dziko kręcone. Wszystkie fryzury z mocnym skrętem mają godną pozazdroszczenia dynamikę, pełnię i zmysłowość. Produkty CURLS wspierają naturalne loki, ale także stylizowane fale z jeszcze większą wyrazistością, sprężystością i blaskiem, dając im wszystko to, czego potrzebują.

beauty_curls_NEU.jpg
bg_styling_curls1.jpg

CARIBBEAN SPRAY WAX

CARIBBEAN Spray Wax podkreśla loki, uspokaja naturalne fale i ujarzmia niesforne włosy. Spray łączy kontrolę lekkiego wosku z prostotą sprayu do stylizacji.

Stosowanie: Dobrze wstrząśnij puszką, następnie spryskaj równomiernie u nasady i po całej długości. Stylizuj dowolnie.

packshot_elastic__.png

ELASTIC CURL SPRAY

ELASTIC Curl Spray to płynny żel nabłyszczający do obfitych, dynamicznych fal i loków. Spray zapewnia siłę, sprężystość i elastyczność oraz doskonale nadaje się do pracy z lokówką lub prostownicą.

Stosowanie: Spryskaj wilgotne włosy i równomiernie rozprowadź produkt grzebieniem. Następnie wysusz włosy suszarką i stylizuj.

packshot_define_.png

DEFINE CURL CREAM

DEFINE Curl Cream to innowacyjny krem do loków, szczególnie polecany do włosów mocno puszących się. Krem otula loki, ale nie tworzy na nich twardej warstwy. Zamiast tego pozostaje miękki i gładki. Loki wyglądają na bardziej wyraziste i lśniące.

Stosowanie: Można rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach. Idealny do odświeżenia włosów, również na drugi dzień.

packshot_caribbean__.png

PEŁNIA BLASKU 
I ENERGII

Od delikatnie falowanych po dziko kręcone. Wszystkie fryzury z mocnym skrętem mają godną pozazdroszczenia dynamikę, pełnię i zmysłowość. Produkty CURLS wspierają naturalne loki, ale także stylizowane fale z jeszcze większą wyrazistością, sprężystością i blaskiem, dając im wszystko to, czego potrzebują.

product_curls.png
Caribbean

CARIBBEAN SPRAY WAX

WOSK W SPRAYU
Z JEDWABISTYM
WYKOŃCZENIEM

bg_styling_define-curl-cream-1-1-scaled.jpg

TEKSTURA  & PEŁNIA

CARIBBEAN Spray Wax to wyjątkowo łatwy w użyciu wosk w sprayu, który umożliwia kreatywną, zdefiniowaną stylizację. Ten bohater stylizacji jest odpowiedni dla wszystkich długości i rodzajów włosów. Łączy w sobie kontrolujący efekt wosku do włosów z łatwą aplikacją sprayu. Produkt o wyrafinowanej, ultradrobnej konsystencji z mikrokrystalicznym woskiem daje wystarczająco dużo czasu na wymodelowanie pożądanego stylu i zapewnia jedwabiste wykończenie i strukturalne utrwalenie. Łatwa obsługa sprawia, że produkt staje się modnym bohaterem stylizacji! CARIBBEAN Spray Wax definiuje loki, uspokaja naturalne fale i ujarzmia uparte włosy. Łączy w sobie kontrolę lekkiego wosku z prostotą sprayu do stylizacji.

packshot_caribbean__.png

ZASTOSOWANIE CARIBBEAN:

Dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić na włosy u nasady i na długości z odległości 30 cm i równomiernie rozprowadzić na suchych włosach. Włosy można następnie dowolnie stylizować.

Wskazówka: Rozpylić wosk w sprayu na dłonie i rozprowadzić na włosach, owijając poszczególne pasma wokół palców, potrząsając lub ugniatając włosy do góry nogami.

caribbean-spray-wax-.gif
Elastic

ELASTIC CURL SPRAY

SPRAY ZAPEWNIAJĄCY
DYNAMICZNE FALE
I LOKI

bg_styling_define-curl-cream-1-1-scaled.jpg

DODATKOWA   ELASTYCZNOŚĆ

Wiedzą o tym profesjonaliści od stylizacji: Loki i fale potrzebują dodatkowej dawki elastyczności. Jest to jedyny sposób na utrzymanie ich świeżego, sprężystego i dynamicznego wyglądu przez cały dzień. ELASTIC Curl Spray zapewnia optymalne wsparcie dla loków i fal, niezależnie od tego, czy są one tworzone za pomocą lokówki lub prostownicy, czy też całkowicie przez naturę. Płynny żel nabłyszczający w praktycznej butelce z rozpylaczem zapewnia utrwalenie, sprężystość, elastyczność i wspaniały połysk. Można go nakładać zarówno na mokre, jak i suche włosy, a następnie suszyć suszarką lub stylizować za pomocą narzędzia termicznego.

packshot_elastic__.png

ZASTOSOWANIE ELASTIC CURL SPRAY:

Rozpylić na wilgotne włosy i równomiernie rozprowadzić na włosach za pomocą grzebienia. Aby uzyskać naturalne fale i loki, wystarczy wysuszyć włosy. Aby uzyskać mocny, wyraźny look użyj suszarki po wysuszeniu włosów.

Aby uzyskać dodatkową sprężystość: Rozkręć utworzone loki, przypnij je klipsami i pozostaw do ostygnięcia. Następnie rozluźnij i puść lub rozczesz.

elastic-curl-spray_anwendung.png
Define

DEFINE CURL CREAM

ŻYWE LOKI
DYNAMICZNE 
I PEŁNE ENERGII

bg_styling_define-curl-cream-1-1-scaled.jpg

ZDEFINIOWANE   ZDROWE LOKI?

Z DEFINE Curl Cream rezultaty są fantastyczne. Innowacyjny krem do loków jest szczególnie dobrany do bardzo puszących się włosów. Sprawia, że loki od razu się skręcają, tworząc piękne, pojedyncze spirale, bez sklejania się włosów. DEFINE Curl Cream sprawia, że włosy pozostają miękkie i sprężyste, a ich skręt jest wyrazisty i lśniący.

packshot_define_.png

ZASTOSOWANIE DEFINE:

Oszczędnie rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach, nakładając jedynie ilość produktu wielkości orzecha laskowego. W razie potrzeby popraw: Włosy o różnej długości i grubości wymagają czasem różnych ilości produktu. Lekko kręcone włosy mogą lepiej radzić sobie z mniejszą ilością produktu, podczas gdy bardzo kręcone włosy mogą potrzebować nieco więcej. Krem jest również idealny do odświeżenia fryzury w ciągu dnia lub następnego dnia.

anwendung_define-curl-cream.gif
bottom of page