top of page

DOSKONAŁE
WYKOŃCZENIE

SPRAYS to seria tajnej broni stylistów. Nadają każdej stylizacji ostateczny szlif, utrwalają, dodają charakteru, objętości i blasku. SPRAYS dodają stylizacji dodatkowego chłodu lub blasku – wszystko w zależności od wymarzonego efektu.

SPRAYS

beauty_hydro_NEU_m.jpg
bg_styling_sprays1-scaled.jpg

MISTRAL BUILD UP SPRAY

MISTRAL Build Up Spray to wyjątkowo mocny lakier utrwalający do włosów, szczególnie do unoszenia ich u nasady. Spray ten jest również doskonałym pomocnikiem w przypadku upięć lub większych objętości. Mikrodrobne rozpylenie tworzy suchą mgiełkę natryskową.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Rozpyl równomiernie na suche włosy lub u nasady. Wysycha w kilka minut. Jeśli głowica rozpylająca utknie w pozycji zamknięte z powodu zaschnięcia produktu, można ją łatwo odblokować przy pomocy ciepłej wody.

MERAK DYNAMIC SPRAY

MERAK Dynamic Spray to spray zapewniający naturalne, elastyczne utrwalenie. Ten spray nadaje fryzurze stabilność i gęstość, a włosy nabierają pięknego połysku. Mikrodrobne rozpylenie tworzy suchą mgiełkę natryskową.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie suche włosy i rozprowadź dłońmi. Wysycha w ciągu kilku sekund i można go rozczesać nie zostawiając śladów.

VENTO TEXTURE SPRAY

VENTO Texture Spray to silnie utrwalający spray do stylizacji, który zapewnia intensywne utrzymanie włosów. Produkt ten można stosować na dwa sposoby: do tworzenia teksturowanych stylizacji lub to utrwalenia już ułożonej fryzury. Szczególnie delikatna mgiełka w sprayu doskonale rozprowadza się na włosach. Subtelny zapach jest przyjemnym dopełnieniem.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie na suche włosy i ułóż fryzurę do idealnego efektu.

SCIROCCO LAC SPRAY

SCIROCCO Lac Spray to spray z pompką do mocnego utrwalenia i elastycznej stylizacji z pięknym efektem połysku. Ten spray jest idealny do podkreślenia pojedynczych pasm włosów. Receptura nie zawiera gazów pędnych, co oznacza, że spray można ponownie uzupełnić.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie na suche włosy – produkt wysycha w kilka sekund.

packshot_merak__.png
packshot_vento___.png
packshot_scirocco_.png
packshot_mistral1.png
product_sprays.png

STYLOWE
WYKOŃCZENIE

Bez względu na to, jak różne są fryzury i wygląd, spray jako wykończenie prawie zawsze jest koniecznością. Aby uzyskać dowolny efekt, potrzebne są do tego indywidualne spraye. Od lekkiego utrwalenia do lekkich fryzur, aż po wyjątkowo silnie utrwalające spraye, które zapewnią niezrównany wygląd. A produkty z serii SPRAYS oferują takie możliwości.

bottom of page