top of page

DOSKONAŁE
WYKOŃCZENIE

SPRAYS to seria tajnej broni stylistów. Nadają każdej stylizacji ostateczny szlif, utrwalają, dodają charakteru, objętości i blasku. SPRAYS dodają stylizacji dodatkowego chłodu lub blasku – wszystko w zależności od wymarzonego efektu.

SPRAYS

beauty_Sprays_NEU_m.jpg
bg_styling_sprays1-scaled.jpg

MISTRAL BUILD UP SPRAY

MISTRAL Build Up Spray to wyjątkowo mocny lakier utrwalający do włosów, szczególnie do unoszenia ich u nasady. Spray ten jest również doskonałym pomocnikiem w przypadku upięć lub większych objętości. Mikrodrobne rozpylenie tworzy suchą mgiełkę natryskową.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Rozpyl równomiernie na suche włosy lub u nasady. Wysycha w kilka minut. Jeśli głowica rozpylająca utknie w pozycji zamknięte z powodu zaschnięcia produktu, można ją łatwo odblokować przy pomocy ciepłej wody.

MERAK DYNAMIC SPRAY

MERAK Dynamic Spray to spray zapewniający naturalne, elastyczne utrwalenie. Ten spray nadaje fryzurze stabilność i gęstość, a włosy nabierają pięknego połysku. Mikrodrobne rozpylenie tworzy suchą mgiełkę natryskową.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie suche włosy i rozprowadź dłońmi. Wysycha w ciągu kilku sekund i można go rozczesać nie zostawiając śladów.

VENTO TEXTURE SPRAY

VENTO Texture Spray to silnie utrwalający spray do stylizacji, który zapewnia intensywne utrzymanie włosów. Produkt ten można stosować na dwa sposoby: do tworzenia teksturowanych stylizacji lub to utrwalenia już ułożonej fryzury. Szczególnie delikatna mgiełka w sprayu doskonale rozprowadza się na włosach. Subtelny zapach jest przyjemnym dopełnieniem.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie na suche włosy i ułóż fryzurę do idealnego efektu.

SCIROCCO LAC SPRAY

SCIROCCO Lac Spray to spray z pompką do mocnego utrwalenia i elastycznej stylizacji z pięknym efektem połysku. Ten spray jest idealny do podkreślenia pojedynczych pasm włosów. Receptura nie zawiera gazów pędnych, co oznacza, że spray można ponownie uzupełnić.

Stosowanie: Dawkowanie zależy od pożądanego utrwalenia. Spryskaj równomiernie na suche włosy – produkt wysycha w kilka sekund.

packshot_merak__.png
packshot_vento___.png
packshot_scirocco_.png
packshot_mistral1.png
product_sprays.png

STYLOWE
WYKOŃCZENIE

Bez względu na to, jak różne są fryzury i wygląd, spray jako wykończenie prawie zawsze jest koniecznością. Aby uzyskać dowolny efekt, potrzebne są do tego indywidualne spraye. Od lekkiego utrwalenia do lekkich fryzur, aż po wyjątkowo silnie utrwalające spraye, które zapewnią niezrównany wygląd. A produkty z serii SPRAYS oferują takie możliwości.

MISTRAL BUILD UP SPRAY

MOCNO
UTRWALAJĄCY
 
LAKIER DO
WŁOSÓW

bg_styling_sprays_detail-1-1-scaled.jpg

BUILD UP   YOUR HAIR

Upięcia to prawdziwa sztuka. Każdy profesjonalista potrzebuje idealnego sprayu do stylizacji włosów, na który zawsze może liczyć. Spray utrwalający MISTRAL natychmiast zapewnia fryzurze dodatkowe utrwalenie i przyczepność, dzięki czemu włosy można ułożyć lub upiąć. Jako wykończenie, udoskonala całą stylizację lub poszczególne akcenty i uszczelnia każdą trudną technikę stylizacji. Szczególna zaleta: sucha mgiełka lakieru nie pozostawia widocznych śladów na włosach dzięki mikrorozpylaniu. Idealny lakier do włosów dla wszystkich profesjonalistów w dziedzinie stylizacji!

MISTRAL Build Up Spray nadaje się szczególnie do nadawania objętości na czubku i z tyłu głowy, zastępując stresujący tupecik. Wystarczy rozpylić spray bezpośrednio u nasady włosów, rozprowadzić go opuszkami palców i przeczesać lub rozpuścić włosy.

GLYNT_1405_MISTRAL Build up Spray_300ml_RGB_S.png

ZASTOSOWANIE MISTRAL:

Rozpylić na całej długości suchych lub osuszonych ręcznikiem włosów. Aby uzyskać dużą objętość u nasady, skoncentruj się szczególnie na nasadzie włosów. Następnie wysusz włosy na okrągłej szczotce lub na wałkach zwiększających objętość.

mistral-build-up-spray_anwendung.png
beauty_merak-dynamic-spray.jpg

MERAK DYNAMIC SPRAY

NATURALNA
 
PEŁNA RUCHU
STYLIZACJA

bg_styling_sprays_detail-1-1-scaled.jpg

BUILD UP   YOUR HAIR

Otwarta stylizacja średnich i długich włosów wymaga dynamicznego wykończenia. Wcześniejsze suszenie jest doskonale podtrzymane, a stylizacja wygląda żywo przez cały dzień. MERAK Dynamic Spray ma wyjątkowo lekką formułę, nie skleja włosów i jest bardzo łatwy do rozczesania. Spray do stylizacji z mikro atomizacją jest niewidoczny na włosach i wspomaga każdy delikatny ruch.

packshot_merak__.png

ZASTOSOWANIE MERAK:

Ilość produktu do nałożenia zależy od pożądanego utrwalenia. Wystarczy nałożyć na gotową fryzurę. Aby uzyskać całkowicie naturalny, ruchomy wygląd, potrząśnij luźno włosami i spryskaj je sprayem. Spray można wyczesać bez pozostawiania śladów.

merak-dynamik-spray_anwendung.png

VENTO  TEXTURE SPRAY 

MOCNE UTRWALENIE 
 
DLA TEKSTUROWANYCH
FRYZUR

bg_styling_sprays_detail-1-1-scaled.jpg

NOWOCZESNA   TEKSTURA

Nie wszystkie lakiery do włosów są takie same. VENTO Texture Spray to absolutnie wszechstronny produkt, który zmienia każdą fryzurę w przyciągającą wzrok. Spray teksturyzujący jest idealny do stylizacji wszystkich długości włosów - od zdefiniowanego pixie, przez modne cięcie midi, po grzywę Victoria's Secret. Dzięki swojej innowacyjnej formule VENTO Texture Spray może być używany na dwa sposoby: po pierwsze jako narzędzie do stylizacji, aby stworzyć teksturowaną fryzurę, a po drugie jako spray wykończeniowy do utrwalenia gotowej fryzury.

packshot_vento___.png

ZASTOSOWANIE VENTO:

Wyjątkowo delikatna mgiełka w sprayu doskonale rozprowadza się na włosach. Wysokiej jakości żywice wzmacniają włosy i zapewniają im długotrwałe utrwalenie. Jednocześnie zapewniają, że włosy nie sklejają się, dzięki czemu spray można wyszczotkować bez pozostawiania śladów. Subtelny zapach przyjemnie dopełnia spray.

Stosowanie: Ilość do nałożenia zależy od tego, jak bardzo chcesz utrwalić fryzurę. Rozpyl równomiernie na suche włosy i ułóż je w pożądany kształt.

merak-dynamik-spray_anwendung.png

SCIROCCO LAC SPRAY

LAKIER W SPRAYU
 
ZAPEWNIAJĄCY MOCNE
UTRWALENIE I ELASTYCZNĄ
STYLIZACJĘ

bg_styling_sprays_detail-1-1-scaled.jpg

MOCNE UTRWALENIE   I POŁYSK

SCIROCCO Lac Spray to mocno utrwalający lakier do stylizacji zapewniający wyjątkowo trwałe fryzury. Powierzchnia włosów może być idealnie ukształtowana i uszczelniona z mocnym utrwaleniem i imponującym połyskiem. Ten produkt robi z włosów idealny materiał do tworzenia pięknych, ekscytujących fryzur. 

WATER WAVE 2.0

Fala wodna wygląda absolutnie wyrafinowanie i po raz kolejny przyciąga wzrok na wybiegu i na imprezach. SCIROCCO Lac Spray zapewnia wsparcie stylizacji natychmiast po utworzeniu fali, dzięki czemu włosy są bardziej podatne na układanie i łatwiejsze do stylizacji. Upnij falę, ponownie spryskaj włosy SCIROCCO Lac Spray i pozostaw do wyschnięcia.

packshot_scirocco_.png

ZASTOSOWANIE SCIROCCO:

Ilość nakładanego produktu zależy od pożądanego stopnia utrwalenia fryzury. Rozpyl równomiernie na suche włosy. Produkt wysycha w ciągu kilku sekund.

scirocco-lac-spray_anwendung.png
bottom of page