top of page

POWIEW
ŚWIEŻOŚCI

Niezależnie od tego jakich sprzętów używasz do stylizacji włosów. Produkty BLOWDRY | AIRDRY zapewniają doskonałe wsparcie dla eleganckich stylizacji, spektakularnego wyglądu objętości lub całkowicie naturalnej dynamiki.

BLOWDRY | AIRDRY

beauty_blow-dry_NEU_m.jpg
bg_styling_dry-texture1-scaled.jpg

VELVET MOUSSE SOFT

VELVET Mousse Soft zapewnia elastyczną i naturalną jędrność. Zintegrowana odżywka zapewnia wyjątkowo miękką objętość, dzięki czemu ta pianka doskonale nadaje się również do włosów wymagających pielęgnacji lub bardzo grubych.

Stosowanie: Dozuj w zależności od pożądanego utrwalenia i rozczesuj najlepiej szczotką szkieletową. Następnie wysusz włosy

packshot_velvet-mousse-strong-.png

VELVET MOUSSE STRONG

VELVET Mousse Strong zapewnia mocne utrwalenie i dodatkowa objętość. Ta pianka jest szczególnie odpowiednia do uzyskania większej objętości na cienkich włosach. Mimo utrwalenia włosy nie sklejają się.

Stosowanie: Dozuj w zależności od pożądanego utrwalenia i rozczesuj najlepiej szczotką szkieletową. Następnie wysusz włosy.

packshot_vita-.png

VITA BLOWDRY CREAM

VITA Blowdry Cream to nawilżający krem do suszenia włosów, zapewniający miękką objętość i połysk. Krem łączy w sobie pielęgnację i stylizację, działa naturalnie i nie skleja włosów. Doskonale utrzymuje każdą teksturę podczas suszenia, delikatnie utrwala i uelastycznia.

Stosowanie: Rozprowadzić równomiernie na osuszonych ręcznikiem włosach a następnie wysuszyć.

packshot_rok-.png

ROK ROOT LIFTING FOAM

ROK Roof Lifting Foam to pianka idealna do tworzenia wspaniałej objętości u nasady włosów. Zapewnia imponujący, bezpośredni efekt zarówno na włosach suchych, jak i lekko osuszonych ręcznikiem.

Stosowanie: Spryskaj oszczędnie na dłoń, rozetrzyj i rozprowadź u nasady włosów. Aby uzyskać maksymalną objętość, po spryskaniu nasady użyj suszarki.

packshot_alpha-.png

ALPHA SETTING LOTION

ALPHA Setting Lotion to klasyczny balsam utrwalający do suszenia, nadający każdemu rodzajowi włosów sprężystość, witalność i siłę. Inne korzyści to krótki czas schnięcia, włos nie skleja się, produkt nie pozostawia śladów podczas czesania włosów.

Stosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy, dozować w zależności od pożądanego efektu. Przeczesz, aby uzyskać dokładne rozprowadzenie balsamu. Następnie wysusz.

packshot_velvet-mousse-soft-.png
product_blow-dry.png

SPECIALNE
WZOMCNIENIE

Produkty BLOWDRY | AIRDRY zapewniają włosom lepsze utrwalenie, sprężystość i gęstość, a nawet skracają czas suszenia. Niektóre z nich są idealnym narzędziem dla profesjonalistów do tworzenia ekspresyjnych stylizacji przy pomocy suszarek, inne są idealne do bardzo miękkich, naturalnych stylizacji, które schną w powietrzu.

bottom of page