top of page

POWIEW
ŚWIEŻOŚCI

Niezależnie od tego jakich sprzętów używasz do stylizacji włosów. Produkty BLOWDRY | AIRDRY zapewniają doskonałe wsparcie dla eleganckich stylizacji, spektakularnego wyglądu objętości lub całkowicie naturalnej dynamiki.

BLOWDRY | AIRDRY

beauty_blow-dry_NEU_m.jpg
bg_styling_dry-texture1-scaled.jpg

VELVET MOUSSE SOFT

VELVET Mousse Soft zapewnia elastyczną i naturalną jędrność. Zintegrowana odżywka zapewnia wyjątkowo miękką objętość, dzięki czemu ta pianka doskonale nadaje się również do włosów wymagających pielęgnacji lub bardzo grubych.

Stosowanie: Dozuj w zależności od pożądanego utrwalenia i rozczesuj najlepiej szczotką szkieletową. Następnie wysusz włosy

packshot_velvet-mousse-strong-.png

VELVET MOUSSE STRONG

VELVET Mousse Strong zapewnia mocne utrwalenie i dodatkowa objętość. Ta pianka jest szczególnie odpowiednia do uzyskania większej objętości na cienkich włosach. Mimo utrwalenia włosy nie sklejają się.

Stosowanie: Dozuj w zależności od pożądanego utrwalenia i rozczesuj najlepiej szczotką szkieletową. Następnie wysusz włosy.

packshot_vita-.png

VITA BLOWDRY CREAM

VITA Blowdry Cream to nawilżający krem do suszenia włosów, zapewniający miękką objętość i połysk. Krem łączy w sobie pielęgnację i stylizację, działa naturalnie i nie skleja włosów. Doskonale utrzymuje każdą teksturę podczas suszenia, delikatnie utrwala i uelastycznia.

Stosowanie: Rozprowadzić równomiernie na osuszonych ręcznikiem włosach a następnie wysuszyć.

packshot_rok-.png

ROK ROOT LIFTING FOAM

ROK Roof Lifting Foam to pianka idealna do tworzenia wspaniałej objętości u nasady włosów. Zapewnia imponujący, bezpośredni efekt zarówno na włosach suchych, jak i lekko osuszonych ręcznikiem.

Stosowanie: Spryskaj oszczędnie na dłoń, rozetrzyj i rozprowadź u nasady włosów. Aby uzyskać maksymalną objętość, po spryskaniu nasady użyj suszarki.

packshot_alpha-.png

ALPHA SETTING LOTION

ALPHA Setting Lotion to klasyczny balsam utrwalający do suszenia, nadający każdemu rodzajowi włosów sprężystość, witalność i siłę. Inne korzyści to krótki czas schnięcia, włos nie skleja się, produkt nie pozostawia śladów podczas czesania włosów.

Stosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy, dozować w zależności od pożądanego efektu. Przeczesz, aby uzyskać dokładne rozprowadzenie balsamu. Następnie wysusz.

packshot_velvet-mousse-soft-.png
product_blow-dry.png

SPECIALNE
WZOMCNIENIE

Produkty BLOWDRY | AIRDRY zapewniają włosom lepsze utrwalenie, sprężystość i gęstość, a nawet skracają czas suszenia. Niektóre z nich są idealnym narzędziem dla profesjonalistów do tworzenia ekspresyjnych stylizacji przy pomocy suszarek, inne są idealne do bardzo miękkich, naturalnych stylizacji, które schną w powietrzu.

Velvet Soft

VELVET MOUSSE SOFT

PIANKA ZAPEWNIAJĄCA  
ELASTYCZNE I NATURALNE
UTRWALENIE

bg_styling_blow-dry_detail-scaled.jpg

WYJĄTKOWO MIĘKKIE    WYKOŃCZENIE

Miękka stylizacja z suszeniem doskonale podkreśla długie włosy i jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek. VELVET Mousse Soft to lekka pianka ze zintegrowaną odżywką zapewniającą wyjątkowo elastyczne i naturalne utrwalenie. Ta specjalna formuła jest szczególnie korzystna dla suchych i mocnych włosów, które można łatwo wysuszyć. Idealna do uzyskania prawdziwej wymarzonej grzywy z wyjątkowo miękką pełnią, która wygląda świeżo przez cały dzień i zawsze pozostaje luźna i lekka.

packshot_velvet-mousse-soft-.png

ZASTOSOWANIE VELVET:

W zależności od długości włosów, nałóż porcję pianki VELVET Mousse Soft na całą długość włosów za pomocą dłoni lub szczotki o grubych zębach. Następnie wysusz włosy, nadając im kształt.

velvet-mousse-soft_anwendung.png
Velvet strong
Slider_velvet-mousse_m.jpg

VELVET MOUSSE STRONG

PIANKA ZAPEWNIAJĄCA  
MOCNE UTRWALENIE
I DODATKOWE WYPEŁNIENIE

bg_styling_blow-dry_detail-scaled.jpg

WZMACNIACZ    OBJĘTOŚCI

VELVET Mousse Strong to absolutny wzmacniacz objętości dla wszystkich fryzur suszonych. Szczególnie mocne utrwalenie jest zauważalne już podczas suszenia, włosy są bardzo podatne na układanie i mają doskonałe utrwalenie. W szczególności włosy krótkie i średniej długości można idealnie wysuszyć. Cienkie włosy otrzymują dodatkową porcję siły, której potrzebują, aby wyglądać wyjątkowo obszernie już od nasady.

packshot_velvet-mousse-strong-.png

ZASTOSOWANIE VELVET:

Wmasuj we włosy kulkę pianki wielkości mandarynki. Użyj szczotki szkieletowej lub grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami, aby równomiernie rozprowadzić piankę na włosach. Natychmiast wysusz włosy.

velvet-mousse-soft_anwendung (1).png
Vita

VITA BLOWDRY CREAM

NAWILŻAJĄCY KREM  
DO SUSZENIA

bg_styling_blow-dry_detail-scaled.jpg

GOOD HAIR DAY   -   EVERYDAY

VITA Blowdry Cream to nawilżający krem do suszenia włosów zapewniający swobodne utrwalenie, pełnię i połysk. Łączy pielęgnację i stylizację objętości w jednym, daje bardzo naturalny efekt i nie skleja włosów. Wiele aktualnych trendów wymaga perfekcyjnej stylizacji. VITA Blowdry Cream pozwala uzyskać ekskluzywny efekt suszenia - od chłodnego po kobiecy i elegancki. Włosy zyskują połysk i doskonałą przyczepność, stylizacja po wysuszeniu pozostaje długotrwała i nadal wygląda świetnie następnego dnia! Tak więc każdy dzień staje się dniem dobrej fryzury.

packshot_vita-.png

ZASTOSOWANIE VITA:

Dobrze wytrzeć włosy po umyciu. Rozprowadź VITA Blowdry Cream między dłońmi i wmasuj we włosy. Następnie możesz rozpocząć suszenie!

vita-blowdry-cream_gif-.gif
Rok

ROK ROOT LIFTING FOAM

MAKSYMALNA OBJĘTOŚĆ  
Z NATYCHMIASTOWYM 
EFEKTEM WYPEŁNIENIA

bg_styling_blow-dry_detail-scaled.jpg

ROK  YOUR HAIR

ROK Root Lifting Foam - dla wszystkich stylizacji, które mierzą wysoko! Ta silnie ujędrniająca pianka unosząca włosy u nasady jest prawdziwym wzmacniaczem objętości i idealną bazą dla wszystkich stylizacji wymagających maksymalnej objętości. Natychmiastowy efekt objętości jest przekonujący zarówno na suchych, jak i osuszonych ręcznikiem włosach. Jeśli włosy zostaną następnie wysuszone, efekt jest jeszcze bardziej zintensyfikowany. Rezultat: bujna objętość u nasady włosów, którą można dowolnie stylizować.

packshot_rok-.png

ZASTOSOWANIE ROK:

Spryskaj oszczędnie dłoń, wetrzyj i rozprowadź na suchych lub osuszonych ręcznikiem włosach u nasady. Aby uzyskać maksymalną objętość, spryskaj włosy bezpośrednio u nasady i wysusz.

rok-root-lifting-foam_anwendung.png
Alpha

ALPHA SETTING LOTION

ELASTYCZNOŚĆ,
DYNAMIKA I SIŁA 
 
DLA KAŻDEGO
RODZAJU WŁOSÓW

bg_styling_blow-dry_detail-scaled.jpg

DODATKOWA PORCJA   DYNAMIKI

Płynny balsam utrwalający w sprayu jest praktyczny w użyciu i zachwyca skutecznością. ALPHA Setting Lotion natychmiast nadaje włosom idealną bazę do suszenia lub kręcenia. Okrągłe szczotki i wałki zwiększające objętość bez problemu przesuwają się po włosach. Lotion utrwalający w sprayu skraca również czas suszenia. Włosy są utrwalone - bez lepkości i pozostałości po stylizacji. Produkt można dozować w zależności od pożądanego utrwalenia, dlatego nadaje się również do wszystkich długości włosów. Dla dodatkowej dawki dynamiki i utrwalenia w każdej stylizacji!

packshot_alpha-.png

ZASTOSOWANIE ALPHA:

Rozpylić na całej długości suchych lub osuszonych ręcznikiem włosów. Aby uzyskać dużą objętość u nasady, skoncentruj się szczególnie na nasadzie włosów. Następnie wysusz włosy na okrągłej szczotce lub na wałkach zwiększających objętość.

alpha-setting-lotion_anwendung.png
bottom of page