Tak różne, jak fryzury i wygląd. Na zakończenie zwykle niezbędny jest spray. Aby perfekcyjnie wyglądać, potrzebujesz również pojedynczych sprayów. Od lekkiego wsparcia dla dynamicznych, zwiewnych fryzur po mocne spraye zapewniające niezachwiany wygląd. Produkty SPRAY oferują szeroką gamę właściwości.

Name, Title

ZAKOŃCZ, WSTRZYMAJ I KONSOLIDUJ

Spraye nie tylko naprawiają każdą fryzurę. Udoskonalają wygląd, nadają teksturę, objętość, utrzymują lub definiują poszczególne części włosów. W przypadku aktualizacji są one niezbędne. Podobnie jak każdy indywidualny wygląd o unikalnym charakterze. Czy to jako błyszczące wykończenie, czy jako silny powiew we włosach. Romantyczne, zabawne, surowe lub efektowne - spraye to wielki finał każdej stylizacji.

NATURALNY LAKIER W SPRAYU

NATURAL Shine Spray to lekko ujędrniający spray zapewniający naturalny chwyt. Uderzający, błyszczący połysk powierzchni nadaje włosom wyjątkowe wykończenie. Szczególnie w przypadku kręconych włosów, ten spray jest bardzo popularny do kształtowania rzeźby. Produkt nie jest perfumowany i może być mieszany z własnymi perfumami. Nie zawiera propelentu i można go uzupełniać.

Zastosowanie:To, jakiego chcemy wzmocnienia określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, produkt wysycha w ciągu kilku sekund.

LEKKI LAKIER MERAK

MERAK Blowing Spray to spray zapewniający naturalne, energetyczne utrzymanie. Nadaje fryzurze stabilność i pełnię, a włosy nabierają blasku. Mikro-drobna atomizacja zapewnia suchy spray. Można go rozczesać bez pozostałości.

Zastosowanie: To, jakiego chcemy wzmocnienia określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, produkt wysycha w ciągu kilku sekund.

SCIROCCO LAC SPRAYY

SCIROCCO Lac Spray to spray do silnej konsolidacji i elastycznego modelowania. Ten spray idealnie nadaje się do podkreślenia poszczególnych części włosów. Przepis nie jest perfumowany i można go dostosować do własnych potrzeb 

Perfumy Nie zawiera propelentu i można go uzupełniać.

Zastosowanie: To, jakiego chcemy wzmocnienia określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, produkt wysycha w ciągu kilku sekund.

MOCNY LAKIER

MISTRAL Build up Spray to silny spray ujędrniający, stworzony aby włosy podnosiły się od nasady.  Mikro-drobna atomizacja zapewnia suchy spray. 

Zastosowanie: W zależności od mocy określasz ilość aplikacji. Spryskuj równomiernie na suchych włosach, spray, wysycha w ciągu kilku sekund.

VENTO TEXTURE SPRAY

Mocny lakier do włosów, odpowiedni do wszystkich długości. Dzięki innowacyjnej formule VENTO Texture Spray  można stosować na dwa sposoby: z jednej strony jako narzędzie do stylizacji i tworzenia teksturowego wyglądu, a z drugiej strony jako spray do wykończenia utrwalający gotową fryzurę.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.