Produkty tak różnorodne jak włosy? Zdecydowanie takie są spraye.  Spray jest niezwykle niezbędny jako wykończenie. Od lekkiego utrwalenia do dynamicznych, przewiewnych fryzur, po silnie utrwalające spraye, które zapewniają niezachwiany wygląd. Przedstawiamy szeroką gamę właściwości.

PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE

Spraye nie tylko utrwalają każdą fryzurę. Dopracowują wygląd, nadają teksturę, objętość, utrwalają lub podkreślają poszczególne pasma włosów. Są niezbędne do upięć. Tak jak w przypadku efektownego wyglądu o niepowtarzającym charakterze. Czy to jeno nabłyszczające wykończenie, czy jako podniesienie u nasady. Romantyczne, figlarne, surowe czy efektowne - spraye to finał każdej stylizacji. 

MERAK BLOWING SPRAY

MERAK Blowing Spray to spray zapewniający naturalne, żywe utrwalenie. Nadaje fryzurze stabilność i pełnię, a włosom efektowny połysk. Mikrodrobne rozpylenie bez pozostawiania śladów.

Stosowanie: Ilość aplikowanego produkty zależy od potrzeby. Spryskać równomiernie na suche włosy. 

MISTRAL BUILD UP SPRAY

MISTRAL Build Up Spray to silnie wzmacniający spray, szczególnie do podnoszenia włosów u nasady. Ten spray jest idealną pomocą przy efektownych upięciach. Mikrodrobne rozpylenie zapewnia suchą mgiełkę natryskową. 

Stosowanie: Ilość aplikowanego produkty zależy od potrzeby. Spryskać równomiernie na suche włosy. 

SCIROCCO LAC SPRAY

SCIROCCO Lac Spray to spray do silnego ujędrniania i elastycznego modelowania. ten Spray nadaje się do podkreślenia poszczególnych partii włosów. Produkt nie jest perfumowany. Bez propelentów, możliwe jest ponowne napełnienie pustego opakowania. 

Stosowanie: Ilość aplikowanego produkty zależy od potrzeby. Spryskać równomiernie na suche włosy. 

VENTO TEXTURE SPRAY

VENTO Texture Spray jest silnie wiążącym lakierem do włosów i jest odpowiedni do wszystkich długości. Dzięki innowacyjnej recepturze VENTO Texture Spray może być stosowany na dwa sposoby: z jednej strony jako narzędzie do stylizacji i tworzenia teksturowanego wyglądu, z drugiej jako wykończenie w sprayu do utrwalenia gotowej fryzury. 

NATURAL Shine Spray to lekko utrwalający spray zapewniający naturalny efekt. Uderzający, lśniący połysk nadaje włosom niepowtarzalne wykończenie. Ten spray jest bardzo popularny do formowania plastycznego. Produkt nie jest perfumowany. Bez propelentów i możliwe jest ponowne napełnienie pustego opakowania.

Stosowanie: Ilość aplikowanego produkty zależy od potrzeby. Spryskać równomiernie na suche włosy. 

NATURAL SHINE SPRAY

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.